Szukaj

Była gwiazda „PnŚ” ujawnia kulisy pracy. Mówi o krzykach i ganieniu. Na odpowiedź nie musiała długo czekać

Gwiazdy Pytania na śniadanie

Gwiazdy Pytania na śniadanie

Pytanie na śniadanie świętowało swoja 18. rocznice na srebrnym ekranie. Przez format przewinęło się mnóstwo gwiazd. Właśnie wyszło na jaw, że atmosfera na planie nie zawsze była sielankowa. Co powiedzieli dawni prowadzący?

Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki widzom TVP. Program nie zniknął z anteny nawet w dobie pandemii koronawirusa. Niedawno format świętował 18-lecie. Przez ten czas przewinęło się tam wiele gwiazd. Monika Zamachowska, Jacek Rozenek, Katarzyna Dowbor, Zbigniew Zamachowski, Dorota Wellman i Dariusz Szpakowski. Szczególną sympatią widzów cieszył się jednak duet Anny Popek i Michała Olszańskiego.

Po wielu latach dziennikarka zdecydowała się zdradzić kulisy ich współpracy.

Gwiazda Pytania na śniadanie o kulisach pracy na planie

W rozmowie z dziennikarzami Faktu, Anna Popek wyżaliła się, że nie zawsze wszystko wyglądało tak bardzo kolorowo, jakby się mogło wydawać widzom. Pomiędzy gwiazdą a Michałem Olszańskim, który był jej partnerem, nierzadko dochodziło do pełnych emocji spięć.

Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie – wspominała.

Anna podkreśliła, że dziennikarz nigdy nie był dla niej autorytetem czy mentorem, a zawodu uczyła się sama i traktowała go jak równorzędnego partnera.

Michał Olszański nie mógł nie skomentować słów dawnej koleżanki z planu.

Uważam, że jak pracowaliśmy z Popek to byliśmy zgranym duetem. Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Na tym tle mogła być sytuacja, że czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała – powiedział.

Przypomnijmy, że Olszański najpierw został zwolniony z Pytania na śniadanie, a kolejno z TVP. Nie zobaczymy już go w Magazynie Ekspresu Reporterów.


Obsada programu Pytanie na śniadanie

Obsada programu Pytanie na śniadanie

Anna Popek szykuje na święta nowy program dla TVP, odwiedzi rodzinę Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego oraz Zenka Martyniuka

Anna Popek szykuje na święta nowy program dla TVP, odwiedzi rodzinę Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego oraz Zenka Martyniuka

All-ONS_1063036586-Michal_Olszanski

Dodaj komentarz

  • Zukatokitoka pisze:

    Michał to wyborny redaktor a przez to że niewierzący więc to jest cena jaką poniósł,,ale to tylko za tych rządów,mam nadzieję że za 3 , lata wróci do nas a może teraz czego mu z całego serca życzę.to mądry rzeczowy konkretny sprawiedliwy redaktor jakich mało.

  • Zuza RE pisze:

    Jest wierząca a się rozwiodła-czemu nie niesie krzyża??? katoobłuda na potrzeby jakiegoś stołka …

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×