Szukaj

Anna Popek dostała nowy program w TVP. Szykuje się kolejny hit!

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek dostała nową pracę w TVP. Już niedługo poprowadzi program Przewodnik dyplomatyczny. Jakie wątki zostaną poruszone na antenie?

Anna Popek od wielu lat jest związana z mediami. Pracę rozpoczynała jako prezenterka TVP Katowice. W lipcu 1999 roku przeniosła się do TVP1, dla której prowadziła poranny program Kawa czy herbata? Od tego momentu stała się jedną z czołowych gwiazd telewizji publicznej.

Anna Popek: nowy program. Co poprowadzi?

Dziennikarka co jakiś czas pojawia się na antenie, stara się też być aktywa w social mediach. To właśnie tam odsłania przed internautami wybrane kulisy swojej codzienności. Chwali się ciekawymi stylizacjami, pokazuje projekty, nad którymi pracuje. Tak jak niedawno, gdy pokazała zdjęcie z planu.

Co to będzie? @marella_official @izachrupek_makeup

Fani komplementują kadr. Piszą, że nie mogą się doczekać, by znów zobaczyć dziennikarkę na antenie. Wkrótce będą mieli do tego kolejną okazję.

Anna Popek poprowadzi nowy program Przewodnik dyplomatyczny. Dziennikarka będzie zbierać ciekawostki i zagadnienia na temat życia i działalności dyplomatów.

Prowadząca zapowiada, że emocji nie zabraknie. Kamery zagoszczą w ambasadach, pokażą ambasadorów i ich rodziny, przybliżą ich pracę w Polsce:

Dowiemy się także tego, jak przez ich społeczeństwo postrzegani są Polacy i czy to pokrywa się z tym, co sami mają okazję w Polsce zaobserwować. Pokażemy piękne wnętrza ambasad, które zwykle umiejscowione są w historycznych budynkach, a do których nie ma swobodnego dostępu. W każdym odcinku będzie krótka część poświęcona savoir vivre’owi czyli etykiecie dyplomatycznej i kilku praktycznym poradom, jak nie popełnić obyczajowej wpadki, przebywając w danym kraju — cytuje wypowiedź Popek portal WP.

Gwiazda TVP ujawnia, że podczas realizowania odcinków odkryłą kilka ciekawostek:

Na przykład, według ambasadora Włoch jednym z najgorszych faux pas kulinarnych we Włoszech jest dodawanie ketchupu do makaronów czy… pizzy, natomiast na Węgrzech popularne przy toastach stukanie się kuflem piwa jest wręcz zabronione, gdyż kojarzy się z bardzo dramatycznymi przeżyciami Węgrów. Jakimi? Zapraszam do oglądania programu.

Nowe odcinki programu, który poprowadzi Anna Popek zostaną wyemitowane w każdy czwartek w TVP3 Warszawa o godzinie 19:35. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Anna Popek odsłania kulisy rozstania z partnerem: „Był to spóźniony błąd młodości”. Publicznie odcina się od swojego eks


Anna Popek - oświadczenie

Anna Popek - oświadczenie

Anna Popek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Anna Popek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Anna Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek i Magdalena Krupa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×