Szukaj

Co się stało z włosami Anny Popek?! Podczas Wielkiego Testu TVP nie przypominała siebie!

Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek zmieniła fryzurę

Anna Popek to jedna z czołowych dziennikarek TVP. Nic więc dziwnego, że pojawia się podczas programów, które przed ekrany telewizorów przyciągają miliony widzów. Takim z pewnością był Wielki Test TVP, który sprawdzał wiedzę zaproszonych o polskim parlamentaryzmie. Dziennikarka w studio zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze. Jak wyglądała?

Z pewnością Popek ma wyczucie stylu, które udowadnia podczas wielu branżowych imprez. Nic więc dziwnego, że bardzo elegancko zaprezentowała się także podczas programu. Dziennikarka ubrała się w czerwoną marynarkę i spodnie w tym samym kolorze, do których założyła czarną bluzkę. Z pewnością strój ten podkreślał jej doskonałą figurę, którą mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki.

Jednak nie jej ubranie, a uczesanie zrobiło największą furorę. Popek pokazała się bowiem w upiętych włosach, w których dominowała wyprostowana grzywka. Uczesanie całej stylizacji dodało odpowiedniego charakteru, sprawiając, że Ania na pierwszy rzut oka nie przypominała dawnej siebie.

Dziennikarka od lat prowadzi wiele programów, a także serwisów informacyjnych. Nic więc dziwnego, że poprowadziła Wielki Test TVP, który widzom mógł przypomnieć o tym, że w najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe.

Wraz z Anią test poprowadził dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz. W programie rywalizowali m.in. Marta Chodorowska, Izabella Trojanowska czy Mariusz Czerkawski. Ostatecznie zwycięstwo wpadło w ręce Czesława Langa i Piotra Sobczyńskiego.

Oglądaliście ten program?

Gwiazdy na pokazie mody Doroty Goldpoint: Grażyna Szapołowska, Alicja Resich-Modlińska, Olga Kalicka, Ola Ciupa, Anna Popek

Gwiazda TVP stanęła w obronie „Kleru”! Zaryzykowała swoją karierę?

Angelina Jolie została blondynką i dodała sobie lat. Uleciał z niej cały seksapil


Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek nowa fryzura

Anna Popek, Przemysław Babiarz

Anna Popek, Przemysław Babiarz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×