Anna Popek w bikini pręży swoje piękne ciało na słonecznej Dominikanie! Takiej figury mogą pozazdrościć jej 20-latki!

Anna Popek ciało bikini dieta

Anna Popek ciało bikini dieta

Anna Popek na egzotycznych wakacjach

Anna Popek schudła dzięki ulubionej diecie gwiazd. Swoją smukłą sylwetkę prezenterka TVP zaprezentowała podczas wakacji na Dominikanie. Zobacz zdjęcia odchudzonej gwiazdy w bikini. Efekt powala.

Anna Popek to kolejna gwiazda, która w poszukiwaniu lata postanowiła udać się za granicę. Konkretniej – na słoneczną Dominikanę, na której z pewnością na nudę narzekać nie może. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia, jakie Popek publikuje w sieci. To właśnie z nich wynika, że prezenterka nie tylko odpoczywa na plaży z dobrą książką, ale także zwiedza egzotyczną wyspę i znajduje wolne chwile na sport.

Noworocznym postanowieniem 50-letniej Anny Popek jest regularne uprawianie sportu. Jak na razie gwiazda dotrzymuje złożonej samej sobie obietnicy – zamiast leżeć pod palmami i popijać kolorowego drinka zdecydowała się na poranny jogging. Aktywność fizyczna niewątpliwie ma wpływ na imponującą sylwetkę Popek, której z pewnością zazdroszczą jej młodsze koleżanki. Nic więc dziwnego, że gospodyni Pytania na śniadanie nie wstydzi się eksponować swojego pięknego ciała w bikini.

View this post on Instagram

Lubicie siatkówkę?

A post shared by Anna Popek (@annapopek_official) on

Jaką dietę ma Anna Popek?

Anna Popek, podobnie jak m.in. Karolina Szostak, swoją doskonałą formę zawdzięcza diecie jaką jest regularny post dr Ewy Dąbrowskiej. Polega on na zmianie sposobu odżywiania, którego efektem ubocznym jest utrata zbędnych kilogramów.

Chociaż Popek początkowo do kuracji była sceptycznie nastawiona, teraz dostrzega w niej same plusy:

To wpłynęło na całe moje życie i na życie mojej rodziny, bo zaszczepiłam tym i córki, i mamę, i najbliższych. To jest taki sposób regeneracji, który po prostu jest potrzebny i bez niego już trudno nam się regenerować i odpoczywać, więc dieta Dąbrowskiej, spokój, przyroda, natura, brak kawy, herbaty, alkoholu i papierosów. To po prostu wzmacnia – mówi Anna.

Dalibyście radę wytrwać na diecie owocowo-warzywnej?

„Wielki Test: Święta Bożego Narodzenia” oblegany przez gwiazdy: Magda Steczkowska, Anna Popek, Agata Konarska, Tomasz Ciachorowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska,

Przyłapaliśmy Annę Popek z nowym partnerem! Ukrywali się jak tylko mogli, ale mamy jego zdjęcia! [WIDEO]

Co się stało z włosami Anny Popek?! Podczas Wielkiego Testu TVP nie przypominała siebie!


Anna Popek w bikini odpoczywa na wakacjach

Anna Popek w bikini odpoczywa na wakacjach

Anna Popek w bikini odpoczywa na wakacjach

Anna Popek w bikini odpoczywa na wakacjach

Anna Popek w bikini

Anna Popek w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×