Szukaj

Zmysłowa Anna Mucha odpoczywa na kajaku. Nie sposób oderwać oczu od jej nóg

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha została sfotografowana na kajaku w Zaciszu Anny Korcz. Zdjęcie pojawiło się na profilu tej drugiej, żeby zareklamować uroczy zakątek. My patrzymy na nogi gwiazdy M jak Miłość.

Anna Mucha pojawiła się w Pomiechówku, w Zaciszu Anny Korcz, miejscu, które swoim klimatem zachęca do relaksu i odpoczynku. Aktorka oddała głos w niedzielnych wyborach prezydenckich, a po spełnieniu obywatelskiego obowiązku, udała się poza Warszawę, żeby odrobinę odsapnąć.

Moment sfotografowała Anna Korcz i podzieliła się nim z fanami na swoim Instagramie.

Anna Mucha na kajaku eksponuje nogi

O Annie ostatnio było głośno z powodu domniemanego powrotu do Kuby Wojewódzkiego. Potem pojawiły się sensacyjne zdjęcia z randki z tajemniczym mężczyzną, na której to aktorka i nieznajomy obdarzali się czułościami. W krótkim czasie okazało się, że tajemniczy towarzysz Muchy to Jakub Wons. Znają się od paru ładnych lat, czego dowodem są archiwalne zdjęcia na Instagramie.

Wszystkie te uczuciowe zawirowania nie wpływają jednak na życie domowe Anny, która wcale nie ukrywa, że 100% swojej uwagi skupia na Teodorze i Stefanii, swoich dzieciach, które jak podkreśla na każdym kroku, są wspaniałe. To im postanowiła zapewnić rozrywkę i zabrała je do Zacisza. Podczas kajakowania została sfotografowana w chwili relaksu, kiedy odłożyła wiosła i odpoczywała, wyciągając nogi – a ma się czym pochwalić.

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada Gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha , ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!! – napisała Anna Korcz, dzieląc sie zdjęciem Ani Muchy.

View this post on Instagram

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada Gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha , ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#słońce #slonce #slonce???? #wakacje #wakacje2020 #wakacjewpolsce #usmiech #uśmiech #usmiechnijsie #wkra #przyroda #przyrodapolska #przyrodajestpiękna #rzeka #rzeką #bezpieczeństwo #bezpieczenstwo #dzieci #dzieciństwo #przygoda

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on

Ośrodek Zacisze Pomiechówek, zwany również Zaciszem Anny Korcz, to urokliwa przestrzeń położona nad malowniczym brzegiem Wkry. Każda impreza zorganizowana w tym ośrodku zyskuje trudną to uchwycenia słowami magię i czar.


Anna Mucha na kajaku

Anna Mucha na kajaku

Anna Mucha wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha wyszła na drinka

Anna Mucha wyszła na drinka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×