Szukaj

Seksowna Anna Mucha pozuje na plaży z workiem śmieci. Zdjęcie gwiazdy wywołało wielkie poruszenie!

Anna Mucha pokazała zdjęcie w bikini, które wywołało ogromne poruszenie w internecie. Aktorka pozuje w stroju kąpielowym i z workiem śmieci znalezionych na tajskiej plaży. Mocny przekaż zainspirował Polaków do działania! Są już pierwsze efekty.

Anna Mucha - zdjęcie z plaży

Anna Mucha, od momentu w którym kilkanaście lat temu pojawiła się w M jak miłość, stała się jedną z popularniejszych polskich aktorek. Obecnie gwiazda swoją rozpoznawalność wykorzystuje nie tylko w celach zawodowych, ale także do zwracania uwagi na ważne problemy społeczne, jednym z nich są zanieczyszczone plaże.

Ostatnio Mucha w sieci opublikowała zdjęcie w bikini, które zostało wykonane na tajskiej plaży. Chociaż aktorka ma fenomenalną figurę, to jednak nie ona jest na zdjęciu największą „atrakcją”:

To zdjęcia z moich rajskich wakacji w Tajlandii. #swiattoniewsmieciach! I to dosłownie !!!! udowodnię Wam! Nie potrzeba dużych gestów, żeby zmienić świat, wystarczy po sobie (i innych!) posprzątać! wystarczy zachować się przyzwoicie ! zredukować plastik do niezbędnego minimum!!! – napisała Mucha.

W dalszej części zdradziła powód, dla którego opublikowała fotografię:

Żeby była jasność! Nie pokazuje tych zdjęć (sprzed kilku miesięcy zresztą), żeby usłyszeć jaka to jestem super (to wiem)! Pokazuje je, bo jestem PRZERAŻONA !!! I PROSZĘ WAS O POMOC ! MUSIMY COŚ ZMIENIĆ ! #trashtag #trashtagchallenge

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów obserwujących profil Muchy na Instagramie:

  • Jestem za!!! Staram się ograniczać plastik do minimum. Niestety wiele produktów w sklepach jest w plastiku i nie da się go całkiem wyeliminować, ale ja się staram.
  • Ja bym dała Cię Aniu na bilbordy. Toż to najlepsze zdjęcie na kampanię reklamową
  • Kurcze jakie GENIALNE zdjęcie!!! Powinna powstać ogólnoświatowa cała kampania

W ślady Muchy poszli jej fani. Oby jak najwięcej osób wzięło przykład z gwiazdy!

Zobacz: Anna Mucha pokazała się bez stanika prosto po kąpieli! Seksownym zdjęciem rozpaliła wyobraźnię internautów

Zobacz: Półnaga Anna Mucha spektakularnie świętuje swoje 39 urodziny! Na takie szaleństwo może sobie pozwolić tylko ikona polskiego seksu!

Zobacz: Anna Mucha będzie świętować urodziny przez cały rok! Na spełnienie swojego marzenia wyda fortunę!


Anna Mucha - na plaży ze śmieciamiAnna Mucha - sprzątanie plaż

Anna Mucha - sprzątanie plaż

2

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×