Szukaj

Anna Mucha pokazała się po wypadku. Stylizacja piękna, ale nie obyło się bez śladów po feralnym zdarzeniu

Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha mimo kontuzji stopy nie traci ducha. Musiało być boleśnie, bo do tej pory nosi opatrunek. Jak wygląda w pięknej stylizacji, opierając się o kulę?

Anna Mucha należy do osób wykazujących się sporym dystansem do siebie samej i całego świata. Ostatnio kolorowa prasa pełna jest doniesień, na temat jej życia osobistego, a ona ze spokojem robi swoje. Od dłuższego już czasu spotyka się z Jakubem Wonsem. Aktorem teatralnym i filmowym, który widzom jest znany z popularnych seriali Barwy szczęścia i Na dobre i na złe. Zrealizowali nawet już wspólnie projekt w teatrze, wystawiając sztukę Przygoda z ogrodnikiem, której producentką jest aktorka.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie informuje fanów, o tym, czym chciałaby się z nimi podzielić. Niestety niedawno miała wypadek, więc te wieści nie były optymistyczne.

Anna Mucha pozuje z nogą w gipsie. Jak wygląda?

Mucha obecnie pracuje na planie filmu Kogel-Mogel 4. To tam najprawdopodobniej wydarzył się wypadek, o którym poinformowała jakiś czas temu  na Instastory. Opublikowała wtedy zdjęcie swojej stopy, która jest bandażowana przez jednego z członków ekipy.  #dontevenask – tak podpisała zdjęcie, a po polsku oznacza to nawet nie pytaj. Pojawiły się też kule, co jest oczywistym sygnałem, że aktorka nie może poruszać się bez wsparcia.

Ania udostępniła także wiadomość od jednego ze swoich fanów, z której wynika, że przyczyną kontuzji jest deskorolka, którą widać na zdjęciach w tle. Mucha musiała mocno uszkodzić sobie stopę, bo ciągle nosi opatrunek na nodze, czego dowodem najnowsze zdjęcie. Wystylizowana jak gwiazda francuskiego kina, podpierając się na jednej kuli, w jednej nodze na szpilce, napisała:

Boso, ale w ostrogach albo niezła laska, no cóż… jesień trwa i byłoby miło, gdyby w naszej szafie pojawiło się coś więcej niż tylko maseczka (…) – napisała z przymróżeniem oka.

View this post on Instagram

Boso, ale w ostrogach 😛 albo niezła laska 😉 no cóż… jesień trwa i byłoby miło, gdyby w naszej szafie pojawiło się coś więcej niż tylko maseczka 🤪 Modivo idzie nam na pomoc, żeby poszerzyć swoją garderobę !😍 ale musicie namówić do tego innych 😎💪🏼 Jeżeli do dnia 26 października uda nam się uzbierać 65 tys. followersów na profilu @modivo to nagrodą będą dwa (!!!) vouchery w kwocie 1500 zł Jeżeli 70 tys. followersów – dwie osoby wygrają vouchery w kwocie aż 2000 zł Jeżeli 75 tys. followersów – dwie osoby wygrają vouchery w kwocie aż 3000 zł (!!!) Wystarczy, że odpowiecie z na pytanie pod postem konkursowym na profilu @modivo– bez czego ze strony Modivo nie wyobrażasz sobie jesiennej garderoby? Zaprosicie do gry dwie osoby oznaczając je w komentarzu, jeśli to możliwe. Grajcie z Modivo i sami decydujcie o nagrodzie i jej wysokości ! A ja mam dla Was dodatkową niespodziankę – kod ANNA20 obniżający rzeczy nieprzecenione z Modivo o -20% *Kod nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje marki Hugo Boss, UGG i Mayoral

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Jak widać, stopa ciągle w bandażach, ale Ania nie traci rezonu. Fani spieszą z życzeniami powrotu do formy i żartują sobie w komentarzach, że gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała.


Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha z kontuzją

Anna Mucha miała wypadek

Anna Mucha miała wypadek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×