Anna Mucha opublikowała uroczy film z dziećmi! Stefania skradła całe show! [WIDEO]

Anna Mucha dzieci, Instagram

Anna Mucha dzieci, Instagram

Anna Mucha nagrała film, na którym opowiada o poszukiwaniach domowego zakwasu. Na nagraniu wyraźnie słychać dzieci aktorki, które żartowały ze sobą w zabawny sposób.

Anna Mucha swój profil na Instagramie założyła w 2015 roku, czyli przynajmniej o dwa lata później niż większość jej koleżanek z branży. Mimo to aktorka zbudowała prawdziwe wirtualne imperium. Jej konto śledzi niemalże 700 tysięcy internautów, którzy nieustannie mogą podziwiać gwiazdę w domowych pieleszach, na planach seriali i programów telewizyjnych, czy w pozach przywołujących na myśl sesje rodem z Playboya.

Instagram to dla Anny Muchy także możliwość kontaktu z fanami, z którymi najczęściej aktorka komunikuje się w pilnych sytuacjach. Gwiazda regularnie udostępnia linki do wirtualnych zbiórek pieniędzy na rzecz potrzebujących. Dzięki jej zaangażowaniu wiele takich przedsięwzięć zakończyło się sukcesem. Zdarza się również, że Anna prosi swoich wielbicieli o pomoc w codziennych obowiązkach. W niedzielę umieściła film z następującą wiadomością:

Zakwas na chleb w Warszawie poszukiwany.

Swoją odezwę do narodu gwiazda nagrywała podczas konsumowania rodzinnego obiadu w jednej z warszawskich restauracji. Na krótkim filmiku możemy wysłuchać historii Muchy, która od rana „zrobiła tournée” wśród stołecznych gospodyń celem odnalezienia idealnego zakwasu niezbędnego do domowych wypieków. Jeszcze większą atrakcją nagrania są dźwięki w tle – głosy dzieci aktorki, które głośno żartowały ze sobą wymieniając się zabawnymi słówkami.

Przepraszam, ale to szarańcza… Czy możecie być cicho przez chwilę? – powiedziała nieco zawstydzona gwiazda do swoich pociech.

Urocza dyskusja Stefanii i Teodora zdecydowanie dodała kolorytu i uczyniła opowieść Ani jeszcze bardziej atrakcyjną dla jej fanów. Dawno nie widzieliśmy tak uroczego filmu. Zobaczcie sami.

Zobacz: Anna Mucha pokazała się bez stanika prosto po kąpieli! Seksownym zdjęciem rozpaliła wyobraźnię internautów

Zobacz: Półnaga Anna Mucha spektakularnie świętuje swoje 39 urodziny! Na takie szaleństwo może sobie pozwolić tylko ikona polskiego seksu!

Zobacz: Anna Mucha będzie świętować urodziny przez cały rok! Na spełnienie swojego marzenia wyda fortunę!


Anna Mucha o zakwasie

Anna Mucha o zakwasie

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze

Anna Mucha z dziećmi na spacerze

Anna Mucha z dziećmi na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×