Szukaj

Anna Mucha zszokowała media! Czy wzięła cichy ślub?!

Anna Mucha wzięła ślub?

Anna Mucha wzięła ślub?

Anna Mucha wzięła ślub?

Anna Mucha wreszcie stanęła na ślubnym kobiercu z ukochanym Marcelem Sorą?! W sobotę, 19 maja, świętowaliśmy ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego. Cały świat oszalał na punkcie „royal wedding”, a w social mediach królowały głównie hasztagi związane z rodziną królewską i niezwykłą uroczystością. Mucha również dodała zdjęcie z rozchwytanym hasztagiem… podpisując zdjęcie „też mam swoją” i prezentując lśniącą na palcu obrączkę!

Fotografia pojawiła się na jej InstaStory, ale media jak zwykle były szybsze i szybko dostrzegły ten drobny szczegół. Gwiazda i jej partner są ze sobą od lat, wychowują dzieci i tworzą niezwykle szczęśliwy związek. Mucha, która nigdy nie była zwolenniczką ślubów, u boku swojego ukochanego kompletnie zmieniła podejście do instytucji małżeństwa:

Kiedyś Ania miała luźne podejście do życia i do ślubu, ale w ostatnim czasie wszystko się zmieniło. Bardzo by chciała, żeby jej związek z Marcelem był na całe życie. Tym bardziej teraz, kiedy mają już dwójkę dzieci. Spokojnie mogła pozwolić sobie na tak intymne wydarzenie – wyjawiła kilka lat temu znajoma pary w rozmowie z Super Expressem

Myślicie, że faktycznie gwiazda mogła wziąć potajemny ślub z ukochanym i nie pisnąć nikomu słówka? Mucha lubi pokazywać swoje życie prywatne od kuchni, zwłaszcza w social mediach, więc ciężko w to uwierzyć… Ale kto ją tam wie!

Opalona Anna Mucha chwali się biustem w mocno wydekoltowanej kreacji. Wygrzewa się na plaży jak gwiazdy w Cannes! „Jesteś kobito PISTOLET”

Anna Mucha i Iwona Węgrowska pozdrawiają swoich fanów w samych stanikach! Obie pozują bez makijażu!

Anna Mucha pokazała przerażające zdjęcie z zabiegu. Kto jej to zrobił?


Anna Mucha w złotych butach i Marcel Sora

Anna Mucha w złotych butach i Marcel Sora

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha była w restauracji Gordona Ramsaya

Anna Mucha była w restauracji Gordona Ramsaya

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×