Szukaj

Anna Mucha chwali się babcią na proteście! Razem z nią strajkują trzy inne gwiazdy

Anna Mucha na Strajku Kobiet

Anna Mucha na Strajku Kobiet

Anna Mucha wyszła na ulice Warszawy, żeby swoją obecnością wesprzeć protestujących w Strajku Kobiet. Własnoręcznie zrobiła transparent, pochwaliła się babcią i zdjęciem ze sławnymi koleżankami. Zobaczcie.

Anna Mucha mimo kontuzji, wspierając się na kulach, pojawiła się na ulicach Warszawy, żeby wesprzeć protestujące przeciw ingerowaniu w ich intymne wybory kobiety. Pochwaliła się babcia i sławnymi koleżankami.

Anna Mucha na Strajku Kobiet

Przypomnijmy, że w piątek 30 października na ulicach Warszawy i wielu polskich miast i miasteczek tworzy się historia. Niezadowolone decyzją Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października zadecydował, że aborcja eugeniczna nie jest zgodna z Konstytucją RP i zaostrzył prawo w tej kwestii, rozwścieczone, rozczarowane i zdeterminowane kobiety i towarzyszącym im solidarnie panowie, wyszli, żeby głośne dać odczuć rządzącym, że mają już dość odbierania im wolności.

Protest masowo wsparły osoby z pierwszych stron gazet, wśród nich Anna Mucha, która pochwaliła się swoim pierwszym w życiu transparentem, na którym wyznała, że jej babcia jest po jej stronie. Ubrana w ciemną kurtkę, czapkę i spodnie, maskę ochronną z jedną nogą w wygodnym bamboszu z symbolem strajku, o kulach, ale z niezwykłym entuzjazmem wsparła inne kobiety. Przypomnijmy, że aktorka uległa wypadkowi i musi się posilać kulami, żeby się poruszać.

moj pierwszy transparent w życiu

#silakobiet #milosc #szacunek #empatia #tolerancja #wybor #wolnosc #razem

Na kolejnych zdjęciach widzimy, że Ania protestuje w towarzystwie znanych koleżanek: Basi Kurdej-Szatan, Agnieszki Mrozińskiej i Joanny Koroniewskiej.

Jej post spotkał się ze sporym odzewem internautów, jedni się zachwycają, inni krytykują:

 • Jesteś super.
 • Moja babcia ma 96 lat i też mnie i moją córkę popiera.
 • Dobrze ze mama Cię urodziła ze nie popierała tego co ty i twoja babcia.
 • To jest Pani decyzja czy Pani Babci – piszą.

Jak widać, na ulicach jest moc i tych popierających jest zdecydowanie więcej niż krytykujących.


Anna Mucha - Strajk KobietAnna Mucha - Strajk Kobiet

Anna Mucha - Strajk Kobiet

Anna Mucha - Strajk Kobiet

Anna Mucha - Strajk Kobiet

Dodaj komentarz

 • GośćE. pisze:

  Do Gość kobieta. Lepiej więc zabić(TYM JEST PRZECIEŻ ABORCJA) jak jest w brzuchu bo się nie widzi…

 • Anonim pisze:

  A co byś zrobila gdy po aborcji przynieśli by Ci szczempki twojego dziecka w worku byłabyś szczesliwa i bez bólu jak myślisz

  • Polak na jawie pisze:

   A co byś zrobił/ła gdyby nieboszczyka włożyli Ci do łózka i kazali z nim spać mówiąc że zmartwychwstanie??Z co byś zrobił/ła gdyby twoje dorosłe dziecko uważało że to Ziemia kraży koło Słońca a bandziory w szacie biskupa z krzyżem spalili by go żywcem na stosie mówiąc że Bóg im tak kazał!!Kochała byś takiego Boga czy nazwała byś go największym bandziorem??Co byś zrobiła gdyby bandyci z Zakonu Najświętszej Marii Panny ścięli głowę twojej córce lub synowi którzy akurat przechodzili by w pobliżu lub mieszkali? Zapewne uznała byś to za zaszczyt że twoje dziecko straciło życie żeby zaspokoić potrzeby Najświętszej Panienki???Co byś zrobił/ła gdybyś mieszkała w Jerozolimie a papież wysłał by tam swoich bandziorów żeby mordowali, palili i gwałcili???Zapewne byś się cieszył/ła że zrobili ci dobrze!!A to tylko kropla wody w morzu zbrodni których ci bandyci przez wieki popełnili! Teraz chcą się wypucować narzucając innym celibat? Kto to widział żeby w 21 wieku młoda żona bała się współżyć z mężem bo nie wie czy będzie w stanie wyżywić i wychować własne dziecko. Kto to widział że młoda kobieta w 21 wieku musi się czerwienić i wstydzić gdy ksiądz ją zapyta czy używają antykoncepcji (prezerwatywy).Bo to straszny grzech!!A jak zbok czyści kiszkę nastolatkowi czy ministrantowi to nie wolno o tym nikomu mówić bo to też grzech!!Dziwne że to nie jest grzech zboka w sutannie tylko ofiary!!Kastrować zboków od razu a nie ukrywać przestępców!!Niech ta banda najpierw rozliczy się z Bogiem a nie próbuje swoje przestępstwa wybielać cierpieniem kobiet!!Gdzie jest państwo które zapewni kobiecie bezpieczne zaplanowanie rodziny??Zgwałcono i zamordowano 15 latkę i nie ma winnych. Komenda -niewinny. Następny oskarżony -niewinny!!Od 5 lat reformują sądy i robią czystki wśród sędziów!!A wychodzi im z tego coraz większy burdel i bezprawie!!Banda aresztowała Nowaka bo podobno wziął łapówkę od ukraińskiego milionera!!A co mnie to interesuje że ktoś dostał łapówkę od milionera. Mnie interesuje dlaczego PiS nie aresztował nikogo z Ukrainy którzy doprowadzili Hutę Częstochowa do ruiny. Przecież jak ją kupowali to była najnowocześniejsza huta w Europie!!Teraz to ruina. Kto w końcu opłaca tych naszych ministrów??Polska czy Ukraina??Bo bronią interesów milionera z Ukrainy zamiast majątku Polaków!!
   A jeżeli chodzi o szczątki ludzkie to znałem takiego jednego grabarza. Opowiadał jak do worka zbierał kawałki mięsa koło torów gdzie pociąg roztrzaskał jedną kobietę!!Po kilku latach zaczął chlać nałogowo. Ciągle mu się śniły te kawałki ludzkiego mięsa. Nie mógł spać ani jeść jak się nie napił alkoholu. W końcu po 5 latach powiesił się! A tak mi się chwalił że jest niewrażliwy na takie rzeczy!!Że inni nie daliby rady pozbierać wszystkie ludzkie szczątki. A na nim nie robi to wrażenia!!Jak się okazało sam siebie nie znał! A kobieta jest w stanie dużo wytrzymać. Moja żona poroniła po Czarnobylu. Nie wie ile leżała w łazience w szpitalu zanim ktoś ją tam znalazł. Pamięta tylko że leżała w kałuży krwi gdzie upadła wychodząc z łazienki. Tylko w kilku przypadkach ksiądz zgodził się na pochówek na cmentarzu niedonoszonej ciąży. Większość znajomych i z rodziny wtedy poroniła!!I musiały to przeżyć!!A ksiądz nie zgodził się na pochówek bo płód był w grzechu pierworodnym!!Właśnie o to 2 rodziny pokłóciły się strasznie. Bo jednym ksiądz pozwolił pochować wcześniaka a drugim nie!!Więc pochowali sami i powiedzieli że jak ksiądz się nie zgadza to nich usunie ich grobek!!Teraz nagle wszyscy są świeci i jeszcze innych chcą karać!!Szkoda że nie nagrałem księdza co w tamtym czasie mówił nie zgadzając się na pochówek !!!!Tym którym ksiądz się zgodził na pochówek mieli księdza w rodzinie!! I odpowiednio użyli tego argumentu!!!Innym kategorycznie odmówił!!!Myślisz że to wina komuny??Mnie się wydaje że komuna nic tu do powiedzenia nie miała .Tylko ksiądz!!Ale zawsze można zgonić na czasy komuny!!!To tak jak niejednego złodzieja odznaczyli po 1990 roku za to że siedział w więzieniu. Gdy się okazało że był złodziejem to wtedy wytłumaczyli naiwnemu ludowi. Ale okradał komunę!!Czyli był patriotą!!

 • Anka pisze:

  Dramatyczne baby

 • Gość pisze:

  Głupie baby. Ciekawe czy tez by tak ochoczo popieraly gdyby byly na miejscu tych dzieci

  • Ech.. pisze:

   Mundry inaczej facet się odezwał…
   Jakich dzieci???
   Gdzie w wolności wyboru widzisz mordowane dzieci?

  • Gość pisze:

   Milknij pisowska szmato🤬

  • Gość kobieta pisze:

   Szkoda że Ciebie nie usunęła! Ciekawe co byś zrobił gdyby Twoja żona urodziła bardzo chore dziecko i zaraz po porodzie ono by umarło i byś patrzył na cierpienie dziecka i swojej żony.Ktora musiała znieść 1000razy więcej bólu.. Pozdrawiam!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×