Anna Mucha zaczęła krzyczeć w czasie jazdy samochodem. Wystarczył impuls, by zareagowała tak gwałtownie. Kierowcy mieli widowisko

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha podczas jazdy samochodem nie potrafiła powstrzymać emocji. Gwiazda zaczęła głośno krzyczeć, prowadząc samochód. Co wprawiło ją w taką euforię?

Anna Mucha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Z show-biznesem związana jest od dziecka, a w pierwszym filmie debiutowała, mając zaledwie kilka lat. Gwiazda może się pochwalić imponującym portfolio, a niektóre z jej ról na zawsze zapadną widzom w pamięć. Na pewno niezapomniane jest wcielenie w filmie Chłopaki nie płaczą, ale też w nowych częściach filmu Kogel-Mogel.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Magdaleny Marszałek w serialu M jak Miłość. Od ponad 20 lat wciela się w swoją postać, a emocji w telenoweli nie brakuje. Ania równie mocno, jak występy przed kamerami kocha także teatr. Nie tylko występuje przed publicznością w kilku sztukach, ale jest też producentką.

Wszystko to gwiazda łączy z udanym życiem prywatnym. Z Marcelem Sorą doczekała się dwojga dzieci i chociaż ich uczucie nie przetrwało, to utrzymują bardzo poprawne relacje. Obecnie jest związana z Jakubem Wonsem, a para ostatnio wyjechała w dłuższą podróż do USA. Tam nie zabrakło ciekawych przygód. Po powrocie do kraju na gwiazdę czekała niespodzianka.

Anna Mucha podekscytowana niespodzianką

Ania początek roku spędziła w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda bardzo skrupulatnie prowadzi swoje konto na Instagramie i właśnie tam podzieliła się relacją z wyprawy. Wiadomo, że wybrali cieplejszy region kraju, a słońca i wysokich temperatur nie brakowało. Później zakochani wyjechali do Hawany, skąd również trafiały do sieci gorące zdjęcia aktorki.

Ania wróciła już do szarej Polski i pierwsze dni po przyjeździe zdecydowanie jej nie rozpieszczały. Najpierw zaliczyła sporą wpadkę z pękniętymi spodniami, a następnie straciła ulubioną maselniczkę razem ze smaczną zawartością. Teraz los się nieco odwrócił i spotkało ją coś bardzo miłego.

Gwiazda o poranku przywitała się z fanami i nie ukrywała swojej wielkiej radości. Ucieszyło ją bowiem słońce, które po kilku dniach szarugi rozświetliło niebo w stolicy. W związku z tym postanowiła wykrzyczeć  światu swoją radość w czasie podróży samochodem.

Ja wiem, czego mi brakowało przez ostatnich kilka dni i tygodni. Słońca!!! Jezu jak się cieszę, że jest słońce. Słońce nad nami. Ja słyszałam, że wy w Poznaniu, czy w ogóle w zachodniej części Polski mieliście słońce już wczoraj, my mamy dopiero dzisiaj, ale jest cudownie i niech ono idzie, niech się rozprzestrzenia na cały kraj – mówiła szczęśliwa gwiazda.

Nic dziwnego, że pierwsze promienie słońca po długim czasie szarugi wprawiły Anię w taki zachwyt. My już też nie możemy doczekać się wiosny. Inni kierowcy mogli być jednak zdziwieni niecodziennym zachowaniem aktorki.


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Komentarze

  • Gość szczesliwy pisze:

    A już myślałem że to już koniec tej dziewuchy że skończyła się pokazywać przestaje błagam cię.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×