Półnaga Anna Mucha spektakularnie świętuje swoje 39 urodziny! Na takie szaleństwo może sobie pozwolić tylko ikona polskiego seksu!

Anna Mucha 26 kwietnia skończyła 39 lat. Gwiazda z okazji urodzin przygotowała dla swoich fanów prawdziwą petardę – zdjęcie topless. Aktorka ma dodatkowy powód do świętowania. Głosami czytelników Super Expressu została okrzyknięta polskim SYMBOLEM SEKSU. To dopiero prezent urodzinowy!

Anna Mucha nieuchronnie zbliża się do magicznej czterdziestki. Gwiazda M jak miłość w swoim życiu odniosła już mnóstwo sukcesów, dlatego obecnie spija tylko śmietankę i odcina kupony od popularności. Anna od lat należy do największych gwiazd polskiego show-biznesu, wygląda jak milion dolarów i jest kobietą spełnioną. Oprócz sukcesów zawodowych Mucha odniosła także sukces w życiu osobistym. Jest szczęśliwą mamą dwójki słodkich dzieciStefanii i Teodora.

Niedawno serialową gwiazdę spotkało kolejne szczęście. Okazuje się, że 39-letnia Anna Mucha została okrzyknięta polskim symbolem seksu. Ten tytuł przyznali jej czytelnicy Super Expressu. Tabloid jakiś czas temu ogłosił bowiem konkurs na ikonę seksu znad Wisły. Konkurencja była bardzo poważna, z Anną Muchą w szranki stanęły między innymi: Julia Wieniawa, Anna Lewandowska i Joanna Kulig. Jednak królowa jest tylko jedna. Anna zdeklasowała koleżanki już w przedbiegach, zresztą patrząc na jej zdjęcia na Instagramie nie ma się czemu dziwić.

Mucha została symbolem seksu zdobywając 34% wszystkich głosów od internautów. Z okazji swoich 39 urodzin, które przypadają na 26 kwietnia, nowa polska ikona seksu opublikowała na swoim profilu śliczne zdjęcie w wersji topless!

Witaj świecie – napisała rozbawiona gwiazda odziana jedynie w białe thongi i kolorową chustę na głowie.

Wszystkiego najlepszego dla Anny Muchy!

View this post on Instagram

Hello world! ????❤️????

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Zobacz: Anna Mucha znika z obsady “M jak miłość”?! Wszyscy mówią o śmierci Magdy. Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Zobacz: Zdjęcia paparazzi: Anna Mucha z dziećmi na wiosennym spacerze! Mała Stefania jest bardziej stylowa niż jej sławna mama!

Zobacz: Anna Mucha będzie świętować urodziny przez cały rok! Na spełnienie swojego marzenia wyda fortunę!


Anna Mucha z szampanem

Anna Mucha z szampanem

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×