Makijaż roztopił się na twarzy Anny Muchy. Efekt? Gwiazda nie wyglądała korzystnie

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nie boi się pokazać na Instagramie swojej prawdziwej twarzy. Aktorka dodała nagranie, na którym można było zobaczyć, jak makijaż dosłownie spływa z jej twarzy. Nie wygląda to najlepiej. 

Anna Mucha w show-biznesie obecna jest od lat. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako kilkuletnia dziewczynka. Od tamtej pory dokładnie wiedziała, że właśnie z tym zawodem chce związać swoją przyszłość. Gwiazda regularnie pojawiała się w kolejnych produkcjach.

Od lat jej służbowy kalendarz jest wypełniony po brzegi. Realizuje się świetnie nie tylko na małym, ale również na dużym ekranie. Sporą popularność przyniósł jej serial M jak Miłość, w którym gra już od dwóch dekad. Tam wciela się w postać rezolutnej i zabawnej Magdaleny Marszałek. Widzowie pokochali ją za to wcielenie.

Czas pandemii był trudny dla aktorów, a zwłaszcza dla tych, którzy swoją codzienność związali również z teatrem. Ania nie ukrywała, że brakuje jej bycia na scenie i emocji z tym związanych. Cały czas była jednak bardzo aktywna w sieci i nawet na chwilę nie straciła kontaktu ze swoimi fanami.

Anna Mucha w roztapiającym się makijażu

Ania jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Codziennie na jej koncie społecznościowym pojawiają się nowe publikacje, w których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Aktorka nie ma przed internautami wiele do ukrycia. Na jej profilu nie brakuje bardzo pikantnych kadrów. Gwiazda nie ma zdecydowanie problemu z tym, żeby pokazywać swoje ciało. Nawet podczas szczepienia na COVID-19 osunęła jej się bluzka, pokazując nieco więcej biustu.

Mucha znana jest również ze swojej wielkiej szczerości i z tego, że nie zwykła owijać w bawełnę. Ma też ogromny dystans do świata i samej siebie. Na Instagramie wielokrotnie pokazała się bez makijażu i nie miała z tym żadnego problemu. Ostatnio na jej Instastories pojawiło się nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ją w pełnym makijażu.

Gwiazda połączyła się z fanami podczas podróży samochodem, jednak cały podkład ze względu na wysoką temperaturę, która towarzyszy nam w ostatnich dniach, spłynął z jej twarzy. Na nagraniu widzimy rozmazane oczy i plamy na twarzy. Nie wygląda to korzystnie. Jednak nie można się dziwić, bo wiosna z dnia na dzień zaskoczyła nas tropikalną temperaturą.


Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×