Anna Mucha przeszła metamorfozę, po której ciężko ją rozpoznać. Króciutkie włosy i okulary kończą z wizerunkiem seksbomby

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha opublikowała w sieci zdjęcie, na którym naprawdę ciężko ją rozpoznać. Gwiazda ma króciutkie włosy i okulary. Nietypowa metamorfoza zszokowała nawet ją. 

Anna Mucha to aktorka, która z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Przed kamerami zadebiutowała jeszcze gdy była małą dziewczynką. Cały czas utrzymuje się na szczycie, a na swoim koncie ma role w wielu filmowych hitach. Regularnie też od ponad dwóch dekad pojawia się w serialu M jak Miłość. Świetnie sprawdza się jako aktorka komediowa i właśnie za takie wcielenia najbardziej polubili ją fani. Gwiazda cały czas grywa także na deskach teatru realizuje się też jako producentka.

Ania z wielkim zaangażowanie prowadzi konto w social mediach, gdzie pokazuje, jak wygląda jej praca i życie prywatne. Już wiele lat temu zyskała miano polskiej seksbomby i cały czas podtrzymuje temperaturę wokół swojej osoby. Na jej profilu często pojawiają się kadry, na których możemy zobaczyć, jak eksponuje swoje ponętne kształty.

Anna Mucha pokazała się po metamorfozie. Jak wygląda w krótkich włosach i okularach?

Anna Mucha słynie z tego, że nie boi się wrzucać do sieci bardzo kontrowersyjnych treści. Gwiazda chętnie eksponuje biust i inne krągłości, a także ostro odpowiada na nieprzychylne komentarze. Zbiera też sporą ilość komplementów dotyczących swojego wyglądu. Teraz jednak udostępniła w sieci fotografię, na której ciężko ją rozpoznać.

Aktorka zagrała już w kilku obrazach reżyserowanych przez Patryka Vegę, a we wrześniu fani zobaczą ją w kolejnym filmie tego twórcy. 30 września do kin wchodzi autobiografia mężczyzny zatytułowana Niewidzialna wojna. Okazuje się, że Ania zagrała dosyć nietypową dla siebie rolę, bo wcieliła się w mamę Patryka.

… kocham swoją pracę… niemniej pod wieloma względami to doświadczenie było jednym z najtrudniejszych z dotychczasowych. Stresuję się potwornie…
Może dlatego, że będzie mnie oceniała Rodzina… Mama (!!!), Syn (… że Syn w ogóle wpadł na taki pomysł to to już jest oddzielna sprawa! przecież ostatnio grałam u @patryk_vega_official Zdzirę nad zdzirami…) A może dlatego, ze znam Mamę Patryka… i jest NAJCUDOWNIEJSZĄ MAMĄ pod słońcem (no może poza moją) i było to prawdziwe wyzwanie aktorskie. Tak bardzo mi zależy na tym, żeby tego nie spiep*** No, ale jak wyszło dowiemy się już od 30 września w kinach ! – napisała pod kadrem z filmu.

Do tej roli Ania przeszła prawdziwą metamorfozę. Na jej głowie widzimy perukę z krótkimi włosami, okulary, które zasłaniają pół twarzy, a także stylizację, która zakrywa wszystkie ponętne kształty. Ta kreacja na pewno dodała jej lat. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka ciężko ją rozpoznać.


Anna Mucha w filmie Vegi

Anna Mucha w filmie Vegi

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Anna Mucha obchodzi urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×