Anna Mucha wbiła się w obcisły gorset i rozgrzała fanów do czerwoności. „Sexy mamuśka”? To mało powiedziane!

Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha zapozowała w gorsetowej mini. Fani nie kryją wrażenia i zgodnie chwalą swoją idolkę. Jak seksbomba zaprezentowała się na nowym zdjęciu?

Anna Mucha debiutowała na dużym ekranie jako mała dziewczynka. W latach 90. zagrała w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Dla szerszego grona odbiorców stała się jednak popularna za sprawą serialu M jak miłość.

Jej kariera to jednak nie tylko występy w tasiemcu. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Proste w serce, Matki, żony i kochanki, Pitbull. Nowe porządki, Młode wilki 1/2, Korczak – to inne produkcje z udziałem niekwestionowanej piękności.

Przed kilkoma dniami aktorka wywołała spore kontrowersje, gdy publicznie poruszyła temat nierówności płac w branży filmowej. Jak się okazuje, kobiety zarabiają w niej znacznie mniej niż mężczyźni.

To, co jest ku***sko nie w porządku, to nierówność płacowa, która ciągle istnieje. (…) Jako producentka mam realny wpływ na zarobki mojej obsady i moje aktorki zarabiają tyle samo co aktorzy. Jako producentka muszę się pilnować Excelu. Muszę patrzeć na to, aby spektakl się zwrócił. Wiem, że to nastąpi szybciej czy później, a przynajmniej mam poczucie, że jako człowiek i koleżanka zachowałam się w porządku, wyrównując te stawki – powiedziała magazynowi Party.

Jednocześnie w ostrych słowach skrytykowała młodsze koleżanki po fachu.

Niech mi młodsze koleżanki nie opowiadają pierdół, że są zadowolone ze swojego wynagrodzenia… Bardzo mnie to cieszy, że mają pieniądze na waciki, ale jeśli w tym czasie faceci zarabiają dwa razy więcej od nas, to coś jest nie tak – dodała.

Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

42-latka jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie zgromadziła blisko milion followersów. Wczoraj pochwaliła się przed nimi zdjęciem, do którego zapozowała w czerwonej, gorsetowej mini, która świetnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Czasem umiem tak wyglądać…  idzie nowe… – napisała w opisie gorącego ujęcia.

To tylko niektóre wpisy zadowolonych internautów:

 • Kobiecość, zmysłowość i piękno.

 • Uwielbiam Cię Piękności.

 • Seksi mama.

 • Szalona piękna i gorąca atrakcyjna dziewczyna o doskonałej i seksownej figurze.

 • Tak trzymać.

A jak wam się podoba Anna Mucha w takiej kreacji?


Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha w gorsetowej mini. Zdjęcie

Anna Mucha pokazała pośladki

Anna Mucha pokazała pośladki

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha przytyła?

Komentarze

 • Gość pisze:

  normalna baba. nic specjalnego. musi się na podłodze kłaść albo w gorset wcisnąć, żeby naleśniki nie opadły…

 • Gość pisze:

  Zdrowia seks dopiero po ślubie z nim to nawet po ślubie ha ha ło matko byle nie zaczeli się rozbierać bo rzyg..e artbuz w polo za 3,99 preventic d3 dzięki nara ha ha i to tyle

 • Artefakt pisze:

  Nie mogę jakoś uwierzyć w autentyczność tego zdjęcia ….Teraz łatwe jest retuszowanie … Ja np. po retuszu wyglądam 45 lat młodziej i jestem podobny do Jarka Gargamela …

 • Gość pisze:

  Pięknie wygląda. Sama kobiecość i sexapil 🔥🔥

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×