Anna Mucha zrobiła bikini z prześwitującej folii! Tylko ona potrafi pokazać tyle ciała. Oj, poszła na całość

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha lubi szokować. Gwiazda ostatni wieczór spędziła w bardzo kontrowersyjnej stylizacji z folii! Owinęła nią piersi, biodra i wyglądała wystrzałowo! Takie coś mogłaby włożyć na siebie jeszcze tylko Lady Gaga!

Anna Mucha niemal codziennie pojawia się na planie serialu M jak miłość, w którym gra Madzię Marszałek. Jej wątek jest obecnie bardzo rozbudowany, więc nie dziwi fakt, że ostatnie tygodnie należą do bardzo pracowitych.

Gwiazda opublikowała na Instagramie sporo zabawnych filmików i zdjęć. Już jakiś czas temu postanowiła, że 2019 rok w jej życiu będzie czasem bez plastiku. W lipcu pochwaliła się, że używała, na przykład, toreb wielokrotnego użytku, kubeczków papierowych i omijała plastik jak diabeł święconej wody.

Miałam #dzienbezplastiku, który (o ironio!) skończył się dla mnie niespodziewanie w takim stroju. miałam zostać bohaterka, a wyszło jak wyszło … co jest tym bardziej przerażającą lekcją! ale się nie poddaje, a poza tym chciałam się pochwalić, ze miałam wczoraj bardzo udany dzień ! i podziękować Kindze Lewinskiej i całej ekipie @mjakmilosc.official, wy już wiecie za co? – poinformowała w połowie wakacji.

Praca aktora wymaga jednak sporych poświęceń. Takim było owinięcie się plastikową folią, w której Mucha (a w właściwie jej bohaterka – Madzia) pojawiła się w jednej ze scen.

Anna Mucha owinięta folią na planie M jak miłość

Aktorka zapozowała przed lustrem w garderobie w nieco kontrowersyjnym stroju. Owinęła piersi i biodra folią, i zaprosiła wczoraj widzów do oglądania kolejnego odcinka M jak miłość:

Uwaga ! spojler, dziś jedna z moich ulubionych scen w @mjakmilosc.official chciałabym przy tej okazji podziękować naszej rezyser Kindze Lewinskiej, całej ekipie i jestem mega !!! ciekawa Waszej – widzów opinii. dlatego piszcie koniecznie co myślicie po!

Tak. Okazuje się, że polska seksbomba rok bez plastiku skończyła w plastiku. Choć bardzo starała się nie używać tego materiału, obowiązki zmusiły ją do tego. Niemniej jednak Ani należą się wielkie brawa za chęci i promowanie ich w social mediach. A w foliowej stylizacji wygląda bosko. Sama Lady Gaga nie pogardziłaby takim projektem!


Anna Mucha owinięta folią

Anna Mucha owinięta folią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×