Szukaj

Anna Mucha zagłosowała w zadziwiającej stylizacji. Internauci: „Co ta dziewczynka z pierwszej komunii tutaj robi”

Anna Mucha na wyborach

Anna Mucha na wyborach

Wybory prezydenckie 2020. Anna Mucha, jako przykładna obywatelka, udała się oddać swój głos w drugiej turze. Zdjęciami podzieliła się z fanami, a jej stylizacja spowodowała niemałą konsternację.

Anna Mucha spełniła swój obywatelski obowiązek i udała się oddać swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich. W szranki stanęli Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Już dzisiaj dowiemy się, który z nich przez kolejne 5 lat będzie sprawował najważniejszą funkcję w państwie. Aktorka, zaopatrzona w przyłbice i rękawiczki zagłosowała na jednego z nich. Jednak jej obserwujący skupieni na jej kreacji. Zadziwiająca stylizacja.

Anna Mucha w białej kreacji głosuje w wyborach prezydenckich

Anna Mucha wzorowo wywiązała się z obowiązku obywatelskiego i zagłosowała w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020. Zabezpieczona przyłbicą, maseczką ochronną i w rękawiczkach oddała swój głos. Jednak to stylizacja aktorki, a nie jej obywatelska postawa najbardziej zainteresowała internautów.

i już!  duże szczęście i radość !!! #wybory2020 Obywatelka, Patriotka, Matka, Polka, Europejka jasno patrząca w przyszłość #wierzewPolske – napisała.

Mucha w lokalu wyborczym pojawiła się w długiej, zabudowanej, białej sukni z bufiastymi rękawami zakończonymi mankietem zapiętym guziczkiem. Na pierwszy rzut oka wyglądała jak w sukni ślubnej, a niektórym skojarzyła się z dziewczynką idąca do pierwszej komunii.

Jejku pierwsza myśl co ta dziewczynka z I Komunii tutaj robi…

Wtórują i inni internauci, zadziwieni kreacją Ani.

  • Ja pier*dolę, Mucha, co za stylówa?
  • O ja…do ślubu dziś?
  • Brakło Pani jescze fartucha…
  • Na komunie idziesz?

Trzeba przyznać, że Anna Mucha bardzo zaskoczyła swoim wyglądem.


Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Anna Mucha - wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×