Szukaj

Anna Mucha udzieliła wywiadu „Vivie!”, a teraz żali się na Instagramie. Nie tak to sobie wyobrażała: „Serio?!”

Anna Mucha skrytykowała promocję wywiadu dla Vivy!

Anna Mucha nie tak wyobrażała sobie promocję wywiadu, którego udzieliła dla magazynu Viva! z okazji walentynek. Redakcja promuje rozmowę rzekomym rozstaniem aktorki i jej partnera. Gwiazda skomentowała całą sytuację na Instagramie, na którym opublikowała ostry wpis, który chwilę później złagodziła.

Już w czwartek do sklepów trafi nowy numer magazynu Viva!, którego bohaterką jest Anna Mucha. Gwiazda odziana jedynie w seksowne czerwone body i szpilki opowiedziała o swojej karierze, zdradziła kilka nieznanych dotąd historii z przeszłości, a także odpowiedziała na pytanie dotyczące jej rzekomego rozstania z Marcelem Sorą. No właśnie… odpowiedziała albo raczej stanowczo ucięła dyskusję w tym temacie, o czym poinformowała internautów i media na swoim profilu na Instagramie.

Musze nie spodobało się, że redakcja Vivy! wykorzystała wspomniany wątek z jej życia prywatnego do celów promocyjnych. Gwiazda opublikowała na swoim profilu intrygujący fragment rozmowy, czym ostudziła zapał wszystkich tych, którzy być może liczyli na jej intymne zwierzenia:

Jeśli spodziewacie się „komentarza” albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego, to przykro mi! Bo oto cały fragment:
– Miło nam się rozmawia, ale czy „wracasz na rynek ? Jak się to mówi w Warszawie? Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”.
Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.
I tyle. Więc jak sami widzicie – napisała.

Ania w pierwszej wersji wpisu dołączyła ostry komentarz dotyczący całej sytuacji, który po chwili zniknął. Słowa gwiazdy przytoczył serwis Plotek.pl:

Ps. taka fajna rozmowa z mega inteligentnym i wyjątkowym mężczyzną, a magazyn „Viva!” reklamuje ją w sieci pod hasłem: „Anna Mucha pierwszy raz komentuje plotki o rozstaniu z partnerem”. Serio?!

Po komentarzu rozczarowanej całą sytuacją aktorki, redakcja Vivy! usunęła z internetu artykuł promocyjny dotyczący rzekomego kryzysu w jej związku.

Co o tym sądzicie?

View this post on Instagram

lubię rozmawiać z Piotrem Najsztubem… lubię się z nim i ze sobą konfrontować, sprawdzać, lubię to, co nasze rozmowy wnoszą w moje życie … nasza ostatnia rozmowa w najnowszej @viva_magazyn ❤️❤️❤️ #hot @mateusz.stankiewicz @czaja_wyczaja @izabelawojcik21 @wasylwasinski @marcellosora @hectorkarger najlepsza ekipa ???????? ???????? ps. Moi Drodzy, jeśli chcecie zobaczyć piękna sesje i przeczytać ciekawy wywiad to zapraszam kupcie @viva_magazyn, ale jeśli spodziewacie się „komentarza” albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego to przykro mi! bo oto cały fragment: – Miło nam się rozmawia, ale… Czy „wracasz na rynek ? Jak się to mówi w Warszawie. – …? – Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”. – Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.” I tyle. Wiec jak sami widzicie ????????‍♀️ #peace #love

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Anna Mucha wreszcie dosadnie skomentowała plotki o swoim rozstaniu z Marcelem Sorą! Zrobiła to po mistrzowsku!

Seksowna Anna Mucha na same Walentynki wraca jak tsunami! Ta gorąca okłada przejdzie do historii!

Fani Anny Muchy nie będą zachwyceni! Gwiazda podjęła decyzję, która złamie im serca


Anna Mucha w walentynkowej VIVA!

Anna Mucha w walentynkowej VIVA!

Anna Mucha i jej zgrabne nogi

Anna Mucha i jej zgrabne nogi

Anna Mucha i Julia Wieniawa na planie filmowym

Anna Mucha i Julia Wieniawa na planie filmowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×