Anna Mucha na oczach fanów bezlitośnie zrugała nieodpowiedzialną matkę. Kobieta po czymś takim długo się nie otrząśnie

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha ma dwoje dzieci. Nic dziwnego, że ostro zareagowała, gdy zobaczyła naganne zachowanie innej matki. Kobieta na długo to zapamięta.

Anna Mucha po raz pierwszy pojawiała się na ekranie jako kilkuletnia dziewczynka. Zagrała w Korczaku Andrzeja Wajdy i Liście Schindlera Stevena Spielberga. Po latach przypomniała o sobie filmami Chłopaki nie płaczą Młode wilki 1/2. Największy rozgłos przyniosła jej jednak rola Magdaleny Budzyńskiej w serialu Telewizji Polskiej – M jak miłość.

Aktorka łączy pracę z życiem rodzinnym. Jej byłym partnerem jest Marcel Sora, z którym doczekała się dwojga dzieci: Stefanii oraz Teodora. Nic więc dziwnego, że gwiazda emocjonalnie podchodzi do nagannych zachowań innych rodziców.

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Dziś, gdy jechała samochodem, zauważyła, że inna kierująca naraziła na niebezpieczeństwo własne dziecko. Wszystko przez to, że wiozła je bez specjalnego fotelika. Oburzona aktorka nagrała wideo na Instastory i zrelacjonowała sytuację.

Dzień dobry kochani. Na światłach doszłam do wniosku, że jestem… przyszło mi do głowy brzydkie słowo na p. Jestem nienormalna, bo jedzie obok mnie pani w dobrym samochodzie z synem z tyłu, syn nie ma fotelika, na oko ma jakieś metr trzydzieści. Mam ochotę ją zaczepić i wysłać ją do (…) – tak się nazywa sklep, żeby nie było – i powiedzieć jej, żeby odebrała fotelik – rozpoczęła. I uzupełniła, że owa kobieta na pewno ma środki pozwalające na zakup fotelika: – Pani jedzie w dobrym samochodzie, naprawdę stać ją na fotelik dla dziecka, bezpieczny na wypadek bocznych uderzeń, ale ja jestem nienormalna, bo patrzę na światłach i zaglądam ludziom. Przepraszam, bardzo was przepraszam – opowiedziała, zdając sobie sprawę, że dla części osób jej reakcja może być nazbyt emocjonalna.

Profil Ani Muchy na Instagramie śledzi blisko milion osób. Materiał poświęcony nieodpowiedzialnej matce z dużą dozą prawdopodobieństwa mógł więc trafić do głównej zainteresowanej. Myślicie, że kobieta weźmie sobie do serca słowa aktorki?


Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Anna Mucha zrugała inną matkę. Za co?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×