Anna Mucha jest cała w nerwach! Nie obędzie się bez tabletek uspakających! Co się stało?! - galeria
zdjecie 1
Od tej strony jej nie znaliśmy

Anna Mucha o premierze Kogel Mogel 3

Anna Mucha zagrała w trzeciej części hitowego Kogla Mogla. Z każdym dniem do premiery aktorka stresuje się coraz bardziej i nie wyklucza sięgnięcia po środki uspokajające.Premiera Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 zbliża się wielkimi krokami. Oprócz gwiazd znanych z dwóch pierwszych części, do obsady dołączyła plejada nowych aktorów, m.in: Ola Hamkało, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, czy Anna Mucha. Ta ostatnia ma za sobą szczególnie pracowity okres. Aktorka na co dzień gra w M jak miłość, a aktualnie wątek jej bohaterki jest niezwykle rozwinięty. Godziny spędzone na planach zdjęciowych wiążą się z niemałą ilością stresu, nie inaczej jest na kilka dni przed wielką premierą, z którą Polacy wiążą olbrzymie nadzieje. Mucha w najnowszym wywiadzie dla magazynu Flesz przyznała, że być może przed wyjściem na premierę sięgnie po środki uspokajające:
Myślę, że podczas premiery i do pierwszych recenzji będę na jakichś środkach uspokajających. Bo nie wiem, jak ja to wszystko zniosę... Gorzej, jeśli po recenzjach okaże się, że dopiero wtedy powinnam zacząć się szprycować.
Anna Mucha w Kogel Mogel 3 zagrała panią inspektor, femme fatale, która uwiodła młodego Zawadę (syna Kasi i Pawła) – w tej roli wystąpił Nikodem Rozbicki:
Moja bohaterka na pewno przykuje uwagę. To kobieta, którą lepiej mieć po swojej stronie, jeńców bierze – zdradziła.
Premiera filmu zaplanowana jest na 25 stycznia 2019 roku. https://www.youtube.com/watch?v=aCcY0z-AnJU https://jastrzabpost.pl/newsy/kogel-mogel-3-teledysk-i-nowa-wersja-piosenki-szukaj-mnie-wideo_704597.html https://jastrzabpost.pl/newsy/dariusz-siatkowski-nie-zyje-pawel-zawada-kogel-mogel_701676.html https://jastrzabpost.pl/newsy/grazyna-blecka-kolska-kogel-mogel-3-kasia-solska_693424.html

Zobacz także: Anna Mucha jest cała w nerwach! Nie obędzie się bez tabletek uspakających! Co się stało?!
×