Anna Mucha nie popisała się w dniu pogrzebu Emiliana Kamińskiego. Niezbyt subtelnie pożegnała swojego serialowego ojca

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nie uczestniczyła w pogrzebie Emiliana Kamińskiego, który grał jej ojca w M jak Miłość. Niestety nie popisała się tez tego dnia, publikując post z podróży do Stanów Zjednoczonych.

Emilian Kamiński był artystą wszechstronnym – aktorem, reżyserem i wokalistą. Założył Teatr Kamienica i Fundację Atut. Zasłynął też rolami w popularnych filmach i serialach, takich jak: M jak miłość, U Pana Boga w ogródku, U Pana Boga za miedzą, Szaleństwo panny Ewy, Kariera Nikosia Dyzmy, Akcja pod Arsenałem, Bulionerzy, Klan

26 grudnia media obiegły smutne wieści o jego śmierci. Przyczyną śmierci najprawdopodobniej był nowotwór, z którym zmagał się od kilku lat. Uwielbiany przez fanów aktor miał 70 lat. Aktor pozostawił po sobie żonę Justynę oraz troje dzieci: Kajetana, Cypriana oraz Natalię.

Pogrzeb Kamińskiego odbył się 4 stycznia. W ostatniej drodze aktorowi towarzyszyli bliscy, przyjaciele i fani. Całą relację możecie zobaczyć tutaj. Wśród aktorów nie było Anny Muchy, której ojca w serialu M jak miłość grał Emilian. Obecnie przebywa z partnerem w Stanach Zjednoczonych. Nie przerwała podróży z powodu śmierci kolegi z branży. Jednak oddała mu hołd… Niestety w dniu ostatniego pożegnania nie popisała się subtelnością.

To tak Anna Mucha oddała hołd Emilianowi Kamińskiemu?

Kiedy media obiegły wieści o śmierci Emiliana Kamińskiego, Anna Mucha opublikowała poruszający post. Przez wiele lat spotykali się na planie M jak miłość, gdzie zmarły grał ojca bohaterki, którą grała aktorka. Gwiazda wybrała zdjęcie, na którym serialowy tata prowadził ją do ołtarza.

Wszystkich nas osierociłeś – napisała.

Anna Mucha żegna Emiliana Kamińskiego

Anna Mucha żegna Emiliana Kamińskiego

Niestety w dzień pogrzebu Emiliana Kamińskiego Mucha już się nie popisała. Wiadomo, że obecnie u boku partnera, Jakuba Wonsa, zwiedza Stany Zjednoczone. Codziennie zdaje relację fanom ze swoich przygód i przeżyć.

Kiedy w Warszawie szedł orszak żałobny, Anna nie popisała się subtelnością, bo opublikowała frywolne zdjęcia z rejsu. Niesforny wiatr podwiewał jej spódnicę, a tym samym obnażyła nogę aktorki.

A jak Wasze zachody słońca? – zapytała.

Pod wpisem Muchy nie brakuje komplementów dla zgrabnej nóżki i pupy. Wydaje się jednak, że aktorka mogła darować sobie takie zdjęcia przynajmniej w dniu pogrzebu Kamińskiego. Co o tym myślicie?


Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×