Wysyp metamorfoz trwa: Anna Mucha ma rude włosy! Wygląda jak petarda

Anna Mucha, nowa fryzura

Anna Mucha, nowa fryzura

Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka pokazała się totalnie odmieniona i zebrała mnóstwo pochwał. Internauci prześcigają się w komplementach pod adresem swojej ulubienicy.

Koniec roku sprzyja metamorfozom. Zaledwie tydzień temu wszystkie wokalistki zespołu Tulia pokazały się w nowych fryzurach, a zaraz po nich znaczące zmiany na głowie przeszły Weronika Rosati i Kajra. Do ich grona dołączyła właśnie Anna Mucha.

Aktorka M jak miłość pokazała się totalnie odmieniona. Tak radykalnej przemiany jej fani jeszcze nie widzieli. Gwiazda na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją nie tylko w krótszej długości, ale także w nowym, niegrzecznym kolorze włosów. To zdecydowanie duża zmiana, zwłaszcza, że do niedawna nieodłącznym elementem wizerunku Anny była czarna, prosta fryzura.

Anna Mucha ma rude włosy

Jak na odmienioną gwiazdę zareagowali fani? Ruda Anna Mucha dostała sporo komplementów. W komentarzach na Instagramie nie brakuje pochwał. Fani wychwalają nowy wizerunek swojej ulubienicy. Pojawiły się nawet głosy, że ognisty odcień jeszcze bardziej podkreślił jej ciemne oczy i cerę muśniętą wakacyjnym słońcem.

  • O rzesz ty. No bomba!
  • Ruda Mucha? Tego jeszcze nie było!
  • Ale pięknie – piszą internauci.

Do swojego pięknego zdjęcia Anna dołączyła opis, w którym nawiązała nie tylko do zmiany image’u, ale i charakteru:

Podobno rudy to nie kolor, to charakter – napisała.

View this post on Instagram

podobno rudy to nie kolor, to charakter ???? #nowa

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Czy Anna Mucha przefarbowała się na rudo? Znając poczucie humoru aktorki i jej przeogromny dystans do siebie, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gwiazda po prostu założyła perukę jedynie na potrzeby – być może nowej – roli. Ale nawet jeśli tak, to udowodniła, że ładnemu we wszystkim ładnie.

Anna Mucha: dieta aktorki

Anna Mucha od lat uchodzi za jedną z najbardziej pożądanych kobiet w kraju. Wielu mężczyzn marzy o choćby krótkim spotkaniu z gwiazdą. W czym tkwi jej sekret? Na pewno nie w diecie. Aktorka od dawna zapewnia, że diety nie są dla niej. Mucha uwielbia jeść, często odwiedza nowe restauracje i testuje nieodkryte dotąd smaki. Zapytana o swoją dietę w jednym z wywiadów, odparła dosadnie:

W du*ie mam diety. Ja za bardzo kocham życie, jedzenie, ludzi, świat, swoją pracę, żeby się katować jakimiś nieprzyjemnościami  powiedziała w Życiu na gorąco.


Anna Mucha ma rude włosy

Anna Mucha ma rude włosy

Anna Mucha w blondzie

Anna Mucha w blondzie

Anna Mucha zapowiada nowy program w TVP

Anna Mucha zapowiada nowy program w TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×