Szukaj

Dlaczego Anna Mucha straciła pracę w „Dance Dance Dance”? Wypłynęły nowe, bardzo konkretne informacje

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nie będzie jurorka w 3. edycji show TVP Dance, Dance, Dance. Znamy prawdziwe powody jej zwolnienia. O co poszło?

O tym, że nie zobaczymy Anny Muchy w Dance, Dance, Dance, poinformowała sama zainteresowana. Opublikowała obszerny post i zdjęcia z planu poprzedniej edycji.

Przerwana lekcja jurorowania … – zaczęła wpis.

Napisała, że nie rozumie decyzji produkcji, a także, iż jest jej przykro z tego powodu. Podziękowała wszystkim osobom, z którymi współpracowała. Przyznała, że jurorowanie sprawiało jej przyjemność, szczególnie zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli zwłaszcza jak gorzej to znoszą.

Po jej publikacji ruszyły spekulacje, dlaczego została zwolniona.

Dlaczego nie zobaczymy Anny Muchy w Dance, Dance, Dance?

Anna Mucha bardzo wczuła się w swoją rolę i jako jurorka była wymagająca. Internauci zarzucali jej nawet obcesowość i chamstwo. Z pewnością takim zachowaniem zwiększała zainteresowanie programem, mimo to Telewizja Polska nie przedłużyła z nią umowy. W nowej edycji ma ją zastąpić inna celebrytka – życzliwa i powszechnie lubiana.

Jak donosi źródło Pudelka, decyzja o zwolnieniu Muchy tylko częściowo jest spowodowana jej zachowaniem wobec uczestników, a konkretnie jednej z gwiazd.

Bezpośrednią przyczyną zwolnienia Anny Muchy było jej skandaliczne zachowanie w stosunku do Kasi Stankiewicz w ubiegłej edycji, a także „medialne zachowania powszechnie uważane za niewłaściwe”. Anna podobno umawiała się z produkcją na to, że będzie ostra i bezpośrednia, ale niestety swoim zachowaniem wywołała efekt odwrotny u widza, co spowodowało niesmak w stosunku do całości edycji – zdradza portalowi informator.

To jednak tylko cześć z powodów, bo osoba z produkcji DDD zdradziła prawdopodobnie najważniejszą przyczynę zerwania współpracy.

Jej ostry język podobał się produkcji. Robiła show, pisały o niej portale. O programie było głośno! Prawda o jej odejściu jest bardziej przyziemna – nie dogadała się z TVP co do stawki. Chciała bardzo dużo pieniędzy, stacja nie była gotowa jej tyle zapłacić. Trwały negocjacje, ale przerwała je swoim oświadczeniem – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem jedna z osób pracujących przy produkcji show.

Jak widać, prawda może być bardziej banalna, niż się wszystkim wydawało.


Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Przez jej udział nie oglądałam programu nie mogłam patrzeć na jej chamskie zachowanie wobec uczestnikow

 • Gość Bubu pisze:

  Źle się oglądało ten program z jej udziałem. A jej można tylko przypomnieć, że chytry 2 raz traci.

 • Bożena pisze:

  Szkoda, że Ania odeszła z programu DDD. Już takiej osoby nie znajdzie produkcja. Każdy boi się powiedzieć prawdy, a Ania była szczera i bezpośrednia. Szkoda takiej super dziewczyny. Przecież nie można cały czas „słodzić” każdemu, jak tańczy byle jak. Takie moje zdanie.

 • Gość pisze:

  I bardzo dobrze. Jest wkurzjąca i nie da się niczego z nią oglądać.

 • Gość pisze:

  Kontrowersyjna osoba

 • Gość pisze:

  Kiedyś przed laty tańczyła w TzG jeszcze w TVN i kiepściutko było.Wygrała pomimo ,że inna parą była lepsza,ale p.Iwona Pavlović powiedziała :to jest konkurs na popularność. Grała wtedy w serialu M jak miłość, a teraz nawet jej kumplom z serialu się obrywało.A dla innych faktycznie była podła więc żegnaj Aniu i ucz się tańczyć. Adieu!!!

 • Gość pisze:

  I dobrze że jej nie będzie!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×