Anna Mucha poszła do kliniki medycyny estetycznej! Po wszystkim pokazała zdjęcie wielkiego biustu!

Anna Mucha powiększyła piersi?

Anna Mucha powiększyła piersi?

Czy Anna Mucha powiększyła piersi? Gwiazda udała się do kliniki, zajmującej się m.in. powiększaniem biustu. Po powrocie do domu dodała zdjęcie z mocno wyeksponowanym dekoltem.

Anna Mucha to uznana aktorka. Jako dziecko zadebiutowała w produkcji Andrzeja Wajdy, Korczaku. Później mogliśmy ją też oglądać m.in. w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Największą sławę przyniosła jej jednak rola w serialu M jak miłośćGwiazda wcieliła się w nim w postać Magdy Budzyńskiej. W ostatnim czasie w swoich filmach obsadził ją Patryk Vega. Jej talent mogliśmy podziwiać w Pitbull. Nowe porządki i Miłość, seks i pandemia.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często wchodzi tam w interakcję z fanami, którym opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu. Ostatnio żartowała na temat swojego bankructwa i pokazywała im zdjęcia spod prysznica.

Teraz Mucha pokazała relację z kliniki, która zajmuje się m.in. powiększaniem piersi.

Czy Anna Mucha powiększyła piersi?

Influencerka, podczas wizyty w klinice, wspomniała o ostatnim wyznaniu Mai Bohosiewicz, która przyznała się, że powiększyła biust, za co zapłaciła 20 tysięcy.

Maja Bohosiewicz zaczęła mówić otwartym tekstem o tym, że sobie zrobiła biust. Super, że ktoś tak otwarcie o tym opowiada – aktorka zaczęła relację.

Następnie pokazała widzom zdjęcia implantów, rozstawionych na stole.

Są tutaj różnego rodzaju formy silikonowe. Takie mniejsze, większe. Leża i można sobie pomacać. To takie antystresowe kulki powiedziałabym – kontynuowała, ściskając poszczególne implanty.

Gdy już wyszła z kliniki, uspokoiła fanów, pisząc, że nie zamierza nic powiększyć:

Nie, nie, spokojnie! Mój biust ma 25 lat i jest mi z nim do twarzy – czyli doskonale. Nie planuję go zmieniać.

Do tej wypowiedzi dodała archiwalne ujęcie, do którego zapozowała z wyeksponowanym obfitym biustem. Tę fotkę i inne śmiałe zdjęcia Anny zobaczycie w galerii pod tekstem.

Maja Bohosiewicz o powiększeniu biustu

Przywołana przez Muchę Bohosiewicz, kilka dni temu, podczas szczerej dyskusji w sieci, przyznała się do powiększenia piersi.

Jej fanka sama rozpoczęła wątek, pisząc pod jej zdjęciem:

O ja prdl. Brakuje mi do szczęścia takich cycków, jak Twoje. Choć obawiam się, że gdybym takie miała, chciałabym je WSZĘDZIE POKAZYWAĆ. Sorry za patusiarski komentarz, ale, no, wow.

Na co otrzymała szczerą odpowiedź:

Polecam 20k i są Twoje! Miałam tak pierwszy rok że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami.

Co myślicie na temat powiększania biustu?


Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Anna Mucha podczas wizyty w klinice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×