Szukaj

Anna Mucha w seksownej bieliźnie pozuje pod jemiołą, ale jej GIGANTYCZNY biust skupia na sobie całą uwagę! “Piersi jakby powiększone?”

Anna Mucha zdjęcia choinki

Anna Mucha powiększyła piersi?

Anna Mucha wie jak doprowadzić swoich fanów do szaleństwa. Seksowna aktorka, która lubi chwalić się wdziękami na zdjęciach i nie ma nic przeciwko występowaniu nago w ultrakobiecych sesjach dla Playboya kolejny raz “zepsuła internet”. Wszystko przez sposób, w jaki zapowiedziała swój wywiad w najnowszym wydaniu magazynu Viva!

Gwiazda na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym stoi pod jemiołą w seksownej bieliźnie i koszulce ze świętym Mikołajem. Nie sposób nie zauważyć tych boskich nóg i niesamowicie wyeksponowanego biustu. Takiej figury i kształtów mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka:

…dziś znajdziecie mnie pod jemiołą [email protected]_magazyn#cover#christmas – napisała gwiazda…

…a fani kompletnie stracili dla niej głowę:

  • Zamawiam tą jemiolę
  • chciałbym Cię znaleźć pod jemiołą. ???????
  • Są powody do mruczenia…???
  • Piersi jakby powiększone? Cudo!
  • Sama bym się do Ciebie przykleiła pod tą jemiołą!!!

Wcale im się nie dziwimy.

Anna Mucha wypowiada wojnę mediom? „Pewnych granic nie należy przekraczać” [WIDEO]

Karp, śledź, 12 deserów… Czym gwiazdy najchętniej zajadają się podczas Wigilii? Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Zosia Ślotała [WIDEO]

Za co gwiazdy kochają święta i jakie prezenty uwielbiają? Anna Mucha, Zosia Ślotała i Maciej Zakościelny zdradzili nam swoje sekrety [WIDEO]


Lubisz Annę Muchę?

×