Szukaj

Anna Mucha będzie świętować urodziny przez cały rok! Na spełnienie swojego marzenia wyda fortunę!

Anna Mucha urodziny

Anna Mucha urodziny

Anna Mucha przez rok planuje świętować swoje urodziny! W przyszłym roku gwiazda skończy 40 lat, zanim jednak zdmuchnie świeczki z tortu, planuje spełnić swoje największe, kosztowne marzenie. Nikt nie ma takich oryginalnych pomysłów jak gwiazda M jak miłość.

Anna Mucha od lat spełnia jest główną gwiazdą w popularnym serialu M jak miłość, oprócz tego wraz z Antkiem Królikowskim i Marzeną Rogalską prowadzi nowe rozrywkowe show telewizyjne, jak również regularnie pojawia się na deskach teatralnych. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie, prawie jak jej profil na Instagramie. Podobne spełnienie aktorka odnotowała w swoim życiu prywatnym.

Anna Mucha zaliczyła bowiem spektakularny romans z Kubą Wojewódzkim, a następnie założyła rodzinę z przystojnym Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: 8-letnią córkę Stefanię oraz 5-letniego syna Teodora. Można więc powiedzieć, że Mucha zdążyła jeszcze przed 40-tką spełnić swoje marzenia. Nic bardziej mylnego! Gwiazda wyjawiła w najnowszym wywiadzie dla Party, że dopiero teraz, po swoich 39 urodzinach, które przypadają na 26 kwietnia, zacznie spełniać swoje największe skryte marzenia:

Zasadziłam drzewo, urodziłam syna, spłacam kredyt na dom, wydawałoby się, że mam wszystko – wyznała Mucha.

Aktorka podczas ciekawej rozmowy zdradziła swoje plany na najbliższy czas. Niektóre z nich są bardzo oryginalne i z pewnością zaskoczą jej wiernych fanów. Ania lubi dobrze zjeść zatem marzy o wizytach w luksusowych restauracjach:

 Zamierzam zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie – wyznała.

Gwiazda M jak miłość uwielbia dalekie egzotyczne podróże, więc marzy o dzikiej afrykańskiej wyprawie połączonej z safari:

Pragnę zobaczyć wielką piątkę Afryki, czyli bawoła, słonia, lwa, lamparta oraz nosorożca czarnego.

Kolejne marzenie gwiazdy jest związane z jej wielką pasją do mody. Mucha marzy bowiem o własnej kolekcji:

 Zamierzam zaprojektować własną kolekcję biżuterii oraz butów.

Aktorka słynie z poczucia humoru, zatem nawet podczas wywiadu z Party błysnęła wybornym żartem potwierdzającym jej spory dystans do siebie:

 Chciałabym również zaśpiewać w słynnej nowojorskiej Carnege Hall niczym boska Jenkins, bo jak wiadomo mam warunki.

Jednak najciekawsze marzenie Anna Mucha zostawiła na deser. Okazuje się, że ulubienica milionów fanów pragnie rozprawić się z niedzielnymi kierowcami:

Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym gównem, w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów których mijam na drogach. A na resztę zapracuję sobie sama.

Z okazji zbliżających się urodzin pięknej Annie życzymy spełnienia wszystkich wymienionych marzeń.

Zobacz: Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Zobacz: Anna Mucha znika z obsady “M jak miłość”?! Wszyscy mówią o śmierci Magdy. Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Zobacz: Zdjęcia paparazzi: Anna Mucha z dziećmi na wiosennym spacerze! Mała Stefania jest bardziej stylowa niż jej sławna mama!


Anna Mucha zdradza swoje urodzinowe marzenia

Anna Mucha zdradza swoje urodzinowe marzenia

Anna Mucha z dziećmi na spacerze

Anna Mucha z dziećmi na spacerze

Anna Mucha w płaszczu w panterkę

Anna Mucha w płaszczu w panterkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×