Szukaj

Piersi Anny Muchy największą atrakcją na imprezie „M jak miłość”! Do sieci wyciekły aż cztery intymne zdjęcia aktorki!

Anna Mucha piersi

Anna Mucha piersi

Piersi Anny Muchy atrakcją urodzinową M jak miłość

M jak miłość skończyło 18 lat, a Anna Mucha z tej okazji zaszalała jak nigdy wcześniej. Aktorka już tydzień temu chwaliła się, że na zamkniętej dla mediów imprezie planuje wznieść osiemnaście toastów szampanem, z którego po północy przerzuci się na whisky. Czy seksbomba spełniła swoją obietnicę? Sądząc po zdjęciach, które właśnie trafiły do internetu, wszystko chyba poszło zgodnie z planem.

Na Instagramie pojawiły się cztery intymne fotki, na których pozują trzy gwiazdy M jak miłość – Kasia Cichopek, Anna Oberc (gra prostytutkę Sandrę) i Ania Mucha. Aktorki swoją szaloną mini-sesję strzeliły sobie w budce foto. Wygłupiając się i strojąc miny przed obiektywem, w pewnym momencie na celowniku Oberc znalazły się piersi Muchy! Wcale nas to nie dziwi, bowiem atuty serialowej Madzi Marszałek wyglądają nieziemsko, szczególnie w obcisłej kreacji z głębokim dekoltem, która uwydatniła je jeszcze bardziej.

Internauci nie ukrywali swojej radości na widok szalonych fotek, na których – powiedzmy to szczerze – Anna Mucha gra pierwsze skrzypce.

To chyba najlepsze zdjęcia z wesołej imprezy, a już na pewno tak samo dobre jak „durne filmiki” niewyraźnej Basi Kurdej-Szatan.

Niewyraźna Barbara Kurdej-Szatan hitem internetu! Przeklina, opowiada o ciąży i ujawnia wstydliwy sekret męża! [WIDEO]

Anna Mucha dosadnie podsumowała seksualne możliwości Kuby Wojewódzkiego! „Wyobrażacie sobie…” [WIDEO]

Anna Mucha aż kipiała seksem na 18-stce „M jak miłość”! Jej piersi o mało nie rozerwały obcisłej sukienki!


Anna Mucha, Anna Oberc i Kasia Cichopek na urodzinach M jak miłość

Anna Mucha, Anna Oberc i Kasia Cichopek na urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  W co one się zabawiają, jedną drugą za pierś trzyma?

 • Gość pisze:

  Najbardziej normalna z tego towarzystwa, jest dziewczyna Roznerskiego.Bez idiotycznych min i póz,do tego śliczna i elegancka.

 • Gość pisze:

  Rozumku niego za dużo, więc trzeba nadrabiać czym innym.

 • Angelika Kałdus pisze:

  Podpisuję się pod komentarzem imieniem i nazwiskiem, by wyrazić swój ogromny smutek spowodowany kreowaną w tym artykule narracją. Uprzedmiotowienie kobiety i sprowadzanie istoty jej osoby do części ciała… Na to nie zasługuje żadna z nas. Nie kobieta, nie aktorka, nie człowiek. Nadeszła pora, byście zmienili swoje moralne podejście do dziennikarstwa i przejęli etykę obowiązującą szacowniejsze media. Ponieważ nie posiadacie wystarczająco dobrej wymówki, by działać inaczej, skoro wasza praca przynosi innym krzywdę.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×