Szukaj

Oburzona Anna Mucha napisała do Toma Cruise’a. Nie przebierała w słowach

Anna Mucha

Anna Mucha

W sieci pojawiły się informacje na temat planowanego wysadzenie zabytkowego mostu w Pilchowicach przez ekipę kolejnej części Mission Impossible. Anna Mucha postanowiła udzielić się w tej sprawie i zwróciła się do Toma Cruise.

Według najnowszych doniesień kolorowej prasy właśnie trwają prace nad siódmą częścią Mission Impossible, kinowego hitu z główną rolą Toma Cruise. Jednak wraz z nią pojawiło się sporo kontrowersyjnych doniesień. Okazuje się, że producenci planują nagranie kilku scen w naszym kraju. I to nie byle jakich. Chcą wysadzić atrapę pociągu, który będzie jechał 114-letnim mostem znajdującym się w Pilchowicach.

Choć wiceminister kultury, Paweł Lewandowski wydaje się być bardzo zadowolony z tego faktu, to spora część mieszkańców wsi jest odmiennego zdania. Na zamierzenia produkcji zareagowały nawet gwiazdy show-biznesu. Jedną z nich jest Anna Mucha, która zaapelowała do samego Toma Cruise.

Anna Mucha nie pozwala Tomowi Cruise’owi wysadzić mostu

Aktorka jest w gronie protestujących przeciwko wysadzeniu zabytkowego mostu. Anna znana jest z dobitego wyrażania poglądów na różne tematy, dlatego nie dziwi fakt, że przyłączyła się również w tej sprawie. Na swoim Instagramie udostępniła relację z wycieczki z dziećmi i partnerem. Wszystko to oznaczyła hasztagiem #Zdążyć przed Tomem Cruisem.

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

A my zwiedzamy… a my mówimy: Tom, to nie możliwe!!! Nie ma na to naszej zgody – napisała Anna, oznaczając w relacji profil aktora.

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Do apelu gwiazdy przyłączają się historycy i światowe organizacje, które próbują zatrzymać filmową produkcję i nie dopuścić do zrealizowania ich planów. Most jest symbolem regionu od ponad stu lat. List w obronie zabytku wysłał premierowi szef Międzynarodowego Komitetu Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego. Podkreślił on w nim między innymi fakt, że budowli w tym stylu zachowało się na całym świecie już niewiele i tym bardziej, most powinien zostać chroniony przed wysadzeniem. Póki co nie możemy liczyć na oficjalną odpowiedź ze strony ministerstwa.


Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Anna Mucha relacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×