Anna Mucha została okradziona w teatrze: „Nie wiem, jak ja wyjdę na scenę”. Niewiarygodne, co jej zginęło

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha w piątek wybrała się do Krosna, gdzie grała spektakl. Krótko przed tym, zanim wyszła na scenę, zauważyła, że brakuje jej istotnego elementu garderoby. Co jej zginęło?

Anna Mucha swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła jako 9-latka. Debiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy, Korczak. W kolejnych latach jej kariera nabrała rozpędu. Brała udział w takich produkcjach jak m.in. Chłopaki nie płaczą. Popularność przyniosła jej jednak rola w serialu M jak miłośćOd lat wciela się tam w postać Magdy. Na początku miał być to jedynie wątek epizodyczny. Tak jednak spodobał się widzom, że aktorka gra w produkcji od wielu lat.

Oprócz występowania przed kamerami Anna Mucha jest związana także z teatrem. Jest producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, którego reżyserem jest jej partner, Jakub Wons. Partnerzy w pracy starają się odłożyć na bok uczucia i zachować profesjonalizm:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia.

Anna Mucha została okradziona w teatrze. Co zginęło?

W piątkowy wieczór Anna Mucha, razem z innymi aktorami, którzy występują w jej spektaklu, wybrała się do Krosna. Tam wystawiali Przygodę z ogrodnikiem. Krótko przed tym, zanim wyszła na scenę, zauważyła, że została okradziona. Zginął jej istotny element garderoby – bielizna:

Kochani to będzie bardzo ekscytujący spektakl, bo się okazało, że z pralni, albo gdzieś po drodze zniknęła moja bielizna i nie wiem, jak ja wyjdę na scenę. Nie ma moich majtek – komentowała na Instastory.

Gwiazda zażartowała z zaistniałej sytuacji i powiedziała, że nie myślała, iż spotka ją taka niespodzianka:

Tymczasem przygotowujemy się do spektaklu w Krośnie, więc to będzie z przytupem. A myślałam, że przytup zostawimy sobie na spektakl w Warszawie, a tu się okazuje, że nie, że w Krośnie się będzie działo.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i tuż przed spektaklem Anna Mucha odzyskała brakujący element garderoby.


Anna Mucha została okradziona w teatrze

Anna Mucha została okradziona w teatrze

Anna Mucha została okradziona w teatrze

Anna Mucha została okradziona w teatrze

Anna Mucha została okradziona w teatrze

Anna Mucha została okradziona w teatrze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×