Szukaj

Anna Mucha dosadnie odpowiedziała na krytykę internautów. Miarka się przebrała

Anna Mucha i siostry Stankiewicz

Anna Mucha i siostry Stankiewicz

Anna Mucha znana jest nie od dzisiaj z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi. Aktorka w programie Dance Dance Dance nie szczędzi uczestnikom gorzkich słów krytyki.

Druga edycja Dance Dance Dance wzbudza jeszcze więcej emocji niż poprzednia. Wszystko to za sprawą nowej jurorki. Do grona ekspertów dołączyła Anna Mucha, która zajęła miejsce po Ewie Chodakowskiej. Aktorka często bardzo ostro ocenia popisy duetów, które walczą o główną nagrodę – pieniądze z każdego odcinka trafią na wskazany przez gwiazdy szczytny cel.

Anna Mucha, jeszcze zanim rozpoczęły się zdjęcia do Dance Dance Dance, zapowiedziała na Instagramie, że nie będzie miała taryfy ulgowej dla żadnej z par. Gwiazda jest świadoma konsekwencji z jakimi wiąże się taka a nie inna postawa. Nie zależy jej jednak na uwielbieniu wśród uczestników, a na jak najlepszym wywiązaniu się ze swoich obowiązków.

Dotychczas od Muchy najbardziej oberwało się Kasi Stankiewicz, która na parkiecie Dance Dance Dance tańczyła razem ze swoją siostrą – Anią. Po każdym ich występie Mucha nie szczędziła cierpkich słów, w ostatnim starciu zasugerowała nawet, że „Kasia tańczy tak, jak ona śpiewa”. Zdarzyło się nawet, że doprowadziła wokalistkę Varius Manx do płaczu. Stankiewicz, była tak bardzo zmęczona całą sytuacją, że odpadając z programu nie ukrywała swojego szczęścia – podskoczyła z radości, kiedy jurorzy ogłosili werdykt.

Ja już jestem strasznie zmęczona. Mam nadzieje że to będzie taki wynik, że nasza przygoda już się skończy – powiedziała Kasia tuż przed ogłoszeniem wyników.

Mucha nie potrafiła zrozumieć postawy Stankiewicz.

Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów – wyznała.

Anna Mucha odpowiada hejterom

Postawa Muchy nie wszystkim widzom przypadła do gustu. W internecie pojawiły się komentarze, że aktorka znacznie przesadza i nadmiernie gwiazdorzy.

  • Kto ta osobę wziął jako jurora, zero wiedzy, brak empatii, zero czegokolwiek… Porażka.
  • Ekspertka się znalazła od siedmiu boleści.
  • A Mucha to co robi w tym programie? Co ona ma wspólnego z tańcem?
  • Mucha powinna odejść, bo psuje program – piszą internauci na YouTubie.

Co na to sama zainteresowana? Komentarz Anny Muchy nie pozostawia złudzeń, jak bardzo przejmuje się opiniami widzów. Dosadnie dała do zrozumienia, co sądzi o wirtualnej krytyce.

Strzelanie łajnem zza węgła mnie nie interesuje. Zawsze mówię wprost, co mi się podoba i tego samego oczekuję od innych. Krytyki nie da się uniknąć, pytanie tylko, jak ją przyjmujesz. Ja wyciągam z niej budujące wnioski.


Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Anna Mucha

Anna Mucha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×