Anna Mucha doczekała się poważnej skargi na swój temat. Nie tylko dała odpowiedź, ale pokazała zdjęcie. Mistrzowski koniec dyskusji

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha całkiem niedawno zwierzyła  się fanom, że w domu będą "ciche dni". Dzisiaj doczekała się poważnej skargi na swój temat. Zareagowała natychmiast.

Anna Mucha to gwiazda, która lata temu rozkochała w sobie fanów. Nie brakuje jej zawodowych propozycji i regularnie gwiazdę można zobaczyć w popularnych serialach, kinowych hitach, czy na deskach teatru. Z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Największe grono fanów przyniosła rola w serialu M jak Miłość. W telenoweli gra niemal do pierwszych odcinków i wciela się w Magdalenę Marszałek, która jest jedną z głównych postaci.

Gwiazda wiedzie także udane życie prywatne. Na swoim koncie ma dwa głośne związki. Wiele lat temu spotykała się z Kubą Wojewódzkim, ale związek z dziennikarzem nie przetrwał próby czasu. Następnie rozkochał ją w sobie Marcel Sora, z którym doczekała się dwojga dzieci.

Mimo że i ta relacja się rozpadłą to nadal żyją w poprawnych relacjach. Obecnie partnerem aktorki jest Jakub Wons, z którym znakomicie jej się układa, o czym mogą świadczyć posty publikowane przez gwiazdę w social mediach. Ostatnio jednak ukochany mocno jej podpadł.

Anna Mucha odnosi się do skarg na swój temat

Ania jest aktywną użytkowniczką social mediów i chętnie pokazuje odbiorcom nie tylko kulisy pracy, ale też życia codziennego. Ostatnio mocno ubolewała nad stłuczoną maselniczką z ukochaną zawartością.

Będą ciche dni w domu. Kto ma wiedzieć, ten wie… – napisała, pokazując zdjęcie.

Za tę publikację doczekała się skargi ze strony swojego partnera. Jakub Wons miał zażalenia do ukochanej, która opublikowała w sieci, że stłukł talerzyk, ale ani słowem nie wspomniała o tym, że partner rozpieszcza ją samodzielnie przygotowywanymi posiłkami. Postanowiła zatem naprawić swój błąd.

Skargi są: „Ale, że rozbił talerzyk to pisze, ale że karmi i daje na wynos to nie…”. Więc pisze, przygotował, karmi na wynos, zjedzone – oznajmiła na Instagramie.

Myślicie, że Kuba wybaczy jej po tym poście?


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha pokazała zniszczoną maselniczkę

Anna Mucha pokazała zniszczoną maselniczkę

Anna Mucha z pękniętymi spodniami

Anna Mucha z pękniętymi spodniami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Znowu ona zabierzcie to

 • Mielec pisze:

  A ja ją uwielbiam. Uwielbiam i tyle.

 • Gość Toja pisze:

  Do Gość 15:12-Człowieku lecz się. To ma być dowcipne? Jastrzębiu naprawdę nie ma o czym pisać?

 • Gość pisze:

  Jak inni mandaty się płaci chrabie i chrabiny dostałem 200zł po tygodniu 300 a po miesiącu z urzędu 400 to po roku pewnie 1000 pewnie tak i komornika a co dopiero będą za drogi za 1000 takich płatników moźe wreszcie 10pasów z kazachstanu do amsterdamu a 20 z chin na majorke kto wie może taniej wyjdzie petarda ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak inni mandaty się chrabio dostałem 200zł po tygodniu 300 a po miesiącu z urzędu 400 to po roku pewnie 1000 pewnie tak i komornika a co dopiero będą za drogi za 1000 takich płatników moźe wreszcie 10pasów z kazachstanu do amsterdamu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×