Szukaj

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!

Anna Mucha zmieniła fryzurę

Anna Mucha zmieniła fryzurę

Anna Mucha zasłynęła jako zmysłowa Madzia w popularnym serialu M jak miłość. Jej bohaterka jest jedną z ulubionych przez widzów postacią serialową. Anna gra również na deskach teatralnych i pojawia się na eventach branżowych. Za każdym razem aktorka wygląda ślicznie, a na szczególna uwagę zasługują jej lśniące długie włosy. Niestety ten widok przechodzi już do historii. Gwiazda zmieniła swoją fryzurę, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

Ania pokazała na swoim profilu zaskakujące zdjęcie, na którym jest nie do poznania. Wszystko za sprawą jej nowego wizerunku. Na zdjęciu gwiazda ma po prostu krótkie włosy! Okazało się, że Anna metamorfozie poddała się dla ważnej sprawy. Wszystko dokładnie wyjaśniła w opisie do zdjęcia:

Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu  jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować – napisała Mucha.

Możemy zatem odetchnąć, to tylko charakteryzacja do nowej roli, w której aktorkę zobaczymy niebawem. Fanki natychmiast wyraziły swój zachwyt pod nowym wizerunkiem swojej idolki:

  • Aniu pięknie Pani w tej fryzurze
  • Fantastycznie, czekam z niecierpliwością. Aktorka niedoceniona.
  • Jesteś jedną z najlepszych polskich aktorek! Powinnaś mieć wszystkie role! Hektary ról
  • Pięknie wyglądasz
  • To twój styl. Extra!

A wam jak się podoba odmieniona Anna Mucha

W końcu! Do „M jak miłość” powraca uwielbiana przez widzów postać! Anna Mucha może czuć się zagrożona

Największe gwiazdy „M jak miłość” razem na okładce „Gali”! Cichopek i Kurdej-Szatan wyglądają pięknie, ale to Anna Mucha poraża wyglądem!

Anna Mucha wreszcie odważnie pokazała swoje chłopskie proste życie! Oczywiście nie zapomniała przy okazji wypiąć soczystego biustu!


Czy Anna Mucha powinna schudnąć?

×