Anna Mucha o utracie posady w TVP: „Żyłam w przekonaniu, że to miejsce będzie na mnie czekało”. Postawiła sprawę na ostrzu noża i mocno się rozczarowała

TVP, Anna Mucha

TVP, Anna Mucha

Anna Mucha udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Opowiedziała m.in. o kulisach zakończenia współpracy z TVP. Kiedy i w jakich okolicznościach dowiedziała się, że nie wystąpi w produkcji, której była gwiazdą?

Anna Mucha nie narzeka na brak obowiązków. Nie tylko spełnia się w roli matki Stefanii i Teodora, ale także stara się łączyć macierzyństwo z karierą zawodową. Jest m.in. producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, który reżyseruje jej partner, Jakub Wons. Chociaż spotykają się od jakiegoś czasu, w pracy starają się trzymać prywatne sprawy na dystans:

Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia – komentowała Anna Mucha w Party.

Mucha pojawia się też w serialu M jak miłość, gdzie gra niemal od początku. Widzowie z zapartym tchem śledzą perypetie Madzi i czekają na nowe odcinki z jej udziałem.

Anna Mucha ujawniła kulisy zakończenia współpracy z TVP

Mimo wielu obowiązków Anna Mucha znajduje czas na to, by prowadzić konta w mediach społecznościowych, a także udzielać wywiadów. Niedawno zgodziła się porozmawiać z Magdą Mołek, która prowadzi kanał na YouTube – W moim stylu. W rozmowie nie brakowało wątków związanych z karierą zawodową aktorki.

Anna Mucha przez jeden sezon była jurorką programu Dance Dance Dance, emitowanego w TVP. Chociaż fani gwiazdy mieli nadzieję, że pojawi się w kolejnej serii, tak się nie stało.

Sama zainteresowana długi czas nie komentowała tej sytuacji. W wywiadzie z Mołek odsłoniła jednak kulisy rozstania z produkcją. Gwiazda była przekonana, że miejsce w jury będzie na nią czekało. Niespodziewanie dowiedziała się, że jest inaczej:

Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona. W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej.

Aktorka dodała, że nie chciała rezygnować z programu. Próbowała rozmawiać z produkcją, by ta zmieniła zdanie. Postawiła sprawę na ostrzu noża i mocno się rozczarowała:

Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować, ponieważ uważam, że jest to bardzo fajny format, bardzo fajny program, ale niestety nie było takiej możliwości.

Anna Mucha powściągliwie wypowiada się na ten temat:

Powiem tak, wspinając się na wyżyny dyplomacji, że oczywiście jest to decyzja pracodawcy, nadawcy, czyli telewizji publicznej i muszę to uszanować. Nie będę szturmem zdobywała anteny.

Przypomnijmy, że jurorami trzeciej edycji Dance Dance Dance byli: Agustin Egurrola, Joanna Jędrzejczyk oraz Ida Nowakowska.


Anna Mucha w wywiadzie u Magdy Mołek

Anna Mucha w wywiadzie u Magdy Mołek

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niestety zawsze uważałam Panią Muchę za dowcipną i sympatyczną osobę,a w programie jej odzyeki często były bardzo hamskie;(zasranawiam się czy to prawdziwe oblicze ,czy poprostu kazali jej w programie taką osobowość odgrywać?może to drugie,bo zawsze jedna z trzech osób na zmianę taka jest w programie ;)takie szoł,,Ale niestety myślę ,że Anna Mucha dużo na tym straciła bo my raczej wolimy ją jako dowcipną i z klasą aktorkę😀✌️

 • Gość pisze:

  i super

 • Gość pisze:

  Jak mawiają Amerykanie: nie ma ludzi niezastąpionych.

 • Gość pisze:

  Synonim ŻENADY!!!

 • Gość pisze:

  Fajnie, że jej nie będzie

 • Gość pisze:

  Pani Anna Mucha przecenia siebie. Nie jest profesjonalną aktorką (kursy, w których uczestniczyła w Los Angeles są dla wszystkich, Kto zapłaci.). Na tańcu też się nie zna. Jest za niska, żeby dobrze się prezentować. No i już jest za stara. A poza tym, zbyt krzykliwa. Nieinteresująca osoba.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×