Szukaj

Anna Mucha pierwszy raz o Marcelu Sorze po rozstaniu. Nawiązała też do swojego obecnego partnera

Marcel Sora i Anna Mucha

Marcel Sora i Anna Mucha

Anna Mucha niedawno rozpoczęła pracę przy nowym spektaklu. Wiązało się to dla niej z nie lada wyzwaniem. Okazuje się, że spotkała tam nie tylko obecnego ukochanego, ale także dawnego partnera. Jak pracuje się im we troje?

Anna Mucha należy do osób wykazujących spore poczucie humoru i dystans do siebie samej. Ostatnio kolorowa prasa wzięła pod lupę jej życie osobiste. Wszystko to za sprawą zabawy, w jaką wdała się z mediami razem z Kubą Wojewódzkim. Sugerowano na tej podstawie, że dawna para ponownie wróciła do siebie i odkryli miłość na nowo. Oboje mieli przy tym niezłą zabawę, a ich fani zacierali ręce, ciesząc się, że ich ulubieńcy znów są razem.

Przez ostatnich kilka tygodni sieć wręcz płonęła od plotek na ten temat. Na profilu społecznościowym dziennikarza co jakiś czas pojawiały się kolejne posty, na których publikował on zdjęcia tajemniczej kobiety. Wielu internautów było przekonanych, że to Ania. Ona również bawiła się ze wszystkimi w kotka i myszkę, podejmując grę byłego partnera. I jak już tak się pobawili, to okazało się, że każde jest w związku. Wojewódzki z tajemniczą Natalią, a Ania już od dłuższego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem.

Anna Mucha o byłym i obecnym partnerze

Anna Mucha od wielu lat marzyła o tym, aby zostać producentką i w końcu jej pragnienie się spełniło. Rozpoczęła pracę nad spektaklem Przygoda z ogrodnikiem, a do współpracy zaprosiła nie tylko Jakuba Wonsa, ale również byłego narzeczonego i ojca swoich dzieci Marcella Sorę. Ta decyzja zadziwiła wszystkich. W Party aktorka wyznała:

Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie.

Zapytana o to, jak panowie dogadywali się podczas prób, odpowiedziała:

Bez problemu! Marcello ma talent do aranżacji i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów – zdradziła.

Efekty pracy całej trójki będziemy mogli podziwiać w październiku.


Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Anna Mucha i Jakub Wons na drinku

Anna Mucha i Jakub Wons na drinku

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×