Anna Mucha stanęła w obronie Kasi Cichopek po ataku Kuby Wojewódzkiego. Pierwszy raz publicznie wyraziła inne zdanie niż jej eks

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w Dzień Dobry TVN uderzył w Katarzynę Cichopek. Anna Mucha ma inne zdanie na temat aktorki. W nowym wpisie na Instagramie ujawniła, co o niej myśli.

Jakiś czas temu Kuba Wojewódzki gościł w Dzień Dobry TVN. W programie emitowanym na żywo zdobył się na słowa, które odbiły się szerokim echem w mediach. Publicznie skrytykował swoją koleżankę ze stacji, Małgorzatę Rozenek, a także Katarzynę Cichopek. W jego ocenie aktorka nie jest osobowością telewizyjną, tylko osobą w telewizji:

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w Truman Show, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci.

Anna Mucha o Katarzynie Cichopek. Ma inne zdanie niż Kuba Wojewódzki

Anna Mucha spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Przez pięć lat tworzyli lubianą parę. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozstali się w 2007 roku i od tego momentu utrzymują koleżeńskie relacje. Aktorka jest jedną z nielicznych osób, o której dziennikarz wypowiada się pozytywnie w Nieautoryzowanej biografii:

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem – napisał Kuba o Ani.

Po ukazaniu się książki także Mucha wypowiedziała się na temat związku z królem TVN-u:

Myślę, że miałam dużo szczęścia, że mieliśmy szansę poznać siebie tak dobrze, tak inaczej, tak wyjątkowo. Zabawne, że po tylu latach od rozstania zmusza mnie, żebym się jakkolwiek wypowiadała na ten temat. Do tej pory tak dobrze mi szło – komentowała w Gali.

W przeciwieństwie do byłego partnera Anna Mucha ma inne zdanie na temat Kasi Cichopek. Chociaż nie odniosła się bezpośrednio do wypowiedzi dziennikarza, nowy post na Instagramie poświęciła koleżance z pracy. Pod jej adresem nie szczędzi komplementów i podkreśla, jak cudownym jest człowiekiem:

Razem na planie, razem w teatrze, uwielbiam tę Dziewuchę. Kaśka jest cudowna ! I z innego świata: ciepła, dobra, profesjonalna, życzliwa, lojalna… Wczoraj jeszcze usłyszałam, że jest scenicznym odkryciem w @przygodazogrodnikiem_official,  a dziś przytuliłam do piersi, bo Kasia wyładowała na tej wysokości.

Katarzyna Cichopek nie pozostawiła wpisu bez reakcji. W komentarzu podziękowała aktorce za tak miłe słowa:

Dziękuję. Nasz związek trwa już 18 lat? 19?

Podzielacie zdanie Anny Muchy?


Anna Mucha i Katarzyna Cichopek

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek w M jak miłość

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek w M jak miłość

Anna Mucha, Katarzyna Cichopek 2012 r.

Anna Mucha, Katarzyna Cichopek 2012 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×