Szukaj

Anna Mucha ma dość nocnych imprez z koleżankami z branży! Gwiazda zdradziła, co myśli o warszawskich klubach!

Anna Mucha nie imprezuje z koleżankami z branży

Anna Mucha w wywiadzie dla Faktu wyjawiła, dlaczego nie chodzi na imprezy nocne z koleżankami z branży. Gwiazda M jak miłość ma obecnie zupełnie inne zainteresowania.

Anna Mucha, mimo że widzom telewizyjnym kojarzy się głównie z rolą Madzi z M jak miłość, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród swoich wiernych fanów. Aktorka pielęgnuje swoje relacje z internautami w szczególny sposób. Jej profil na Pentagramie paruje od rozbieranych fotek. Zatem bardziej od jej osiągnięć artystycznych internauci znają rozmiar biustu swojej idolki. Obecnie Anna Mucha zbliża się do 40-tki, ma dwoje dzieci i jest wzorową mamą.

Czas imprezowy Muchy raczej zatopił się w pieluchach, dlatego też nocne tańce na barowym stole aktorka ma już za sobą. Warto przypomnieć, że kilka lat temu, gdy gwiazda była w związku z Kubą Wojewódzkim, bywała razem i osobno w warszawskich modnych klubach. Obecnie Anna swój wojny czas woli spędzać w domu ze swoimi dziećmi. Nie imponują jej już nocne szaleństwa, a szczególnie wypady do białego rana z koleżankami z branży:

Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję już wychodzić z koleżankami na miasto. Zresztą najlepsze imprezowe ulice już według mnie zeszły na psy – wyjawiła Anna w rozmowie z „Faktem”

Co myślicie o takim podejściu do życia?

Anna Mucha cofnęła się w czasie o kilkadziesiąt lat! Gwiazda „M jak miłość” zaszalała z charakteryzacją dla Antka Królikowskiego?!

Anna Mucha zrobiła się na młodą Edytę Górniak! W blondzie wygląda jeszcze odważniej niż diwa!

Stylowa Anna Mucha pokazała się w luksusowym błękitnym futerku! Nie wszystkim jej wiosenny look przypadł do gustu!


Anna Mucha z kwiatami i futerku

Anna Mucha z kwiatami i futerku

Anna Mucha w blondzie

Anna Mucha w blondzie

Anna Mucha zapowiada nowy program w TVP

Anna Mucha zapowiada nowy program w TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×