Szukaj

Dance dance dance: Anna Mucha już ostrzy sobie pazury: Tylko patrzeć jak narobi sobie wrogów

Anna Mucha w programie Dance, dance, dance

Anna Mucha jurorką Dance, dance, dance 2. Aktorka komentuje swoją nową funkcję, zdradzając, czy będzie wymagająca. Co powiedziała?

Anna Mucha będzie mogła sprawić się w nowej roli. Została jurorką programu Dance, dance, dance i zastąpiła na tym stanowisku Ewę Chodakowską, która przez nadmiar obowiązków zrezygnowała z prowadzenia programu. Aktorka tą radosną dla jej fanów wiadomość potwierdziła w mediach społecznościowych.

Pod jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała na Instagramie, podkreśliła, że będzie bardzo wymagającą jurorką, dla której kluczowa będzie historia, którą uczestnicy będą chcieli opowiedzieć swoim tańcem:

Wydało się! To JA zasiądę po prawicy Idy i Roberta i zapowiada się program pełen: show, emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ważne jest, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! a ja … no cóż… zawsze mowie, to co myśle … A wy? Co myślicie ? – pisała Anna Mucha.

Anna Mucha jurorką Dance, dance, dance. Jak zapowiada nową rolę?

Na temat nowej roli opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami Party. Mówiła, że wcale nie zamierza się wzorować na poprzedniej jurorce, a czas wsparcia motywacyjnego minął

Ewa była wspierającą, głaszczącą po głowie jurorką, ale gadki motywacyjne właśnie się skończyły – przyznała ze śmiechem Mucha.

Anna Mucha

Anna Mucha o programie Dance, dance, dance. Jaką będzie jurorką i czego będzie wymagać od uczestników?

Jaką jurorką będzie Mucha? Aktorka dodała, że od uczestników, którzy pojawią się w programie, będzie oczekiwać tego, że nie będą bać się ciężkiej pracy. Jest świadoma, że w ten sposób może zyskać nowych wrogów, ale wcale się tym nie przejmuje:

Ten program to dla mnie kolejna szansa na zrobienie sobie wrogów. No to: Voila! Wchodzę ja! – przyznała ze śmiechem gwiazda.

Mucha w nowej roli po raz pierwszy pojawi się już 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki łączy siły z Anną Muchą! Oficjalnie ogłosił, co szykują. Show-biznes jest na to gotowy?


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha jurorką Dance dance dance 2

Anna Mucha jurorką Dance dance dance 2

Anna Mucha - gdzie weźmie ślub?

Anna Mucha - gdzie weźmie ślub?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×