Szukaj

Anna Mucha wiedziała o ciąży Agnieszki Włodarczyk już od dawna. Nawet się wygadała… Ale nikt wtedy nie zauważył

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Gwiazda kilka dni temu pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Okazuje się, że o wszystkim już kilka tygodni wcześniej wiedziała Ania Mucha. Co ją zdradziło?

Agnieszka Włodarczyk ostatnie kilka tygodni spędziła na urlopie na rajskiej wyspie Gili. Gwiazda wypoczywała tam razem ze swoim ukochanym Robertem Karasiem. Zakochani dodawali mnóstwo zdjęć, na których pokazywali, jak upływa im błogie lenistwo. Można im było pozazdrościć nie tylko cudownych widoków i pięknej pogody, ale także łączącego ich uczucia. Ich wakacje trwały dosyć długo, a kilka dni temu aktorka ze swoim partnerem w końcu wrócili do Polski. W jednym z pierwszych postów, które opublikowała już z kraju, zaskoczyła wszystkich fanów. Gwiazda serialu 13 posterunek zdradziła, że spodziewa się dziecka.

Na jej profilu pojawiło się piękne zdjęcie w objęciach Roberta, na którym pokazała ciążowe krągłości.  Pod postem spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Ciepłych słów nie szczędzili jej fani, ale także przyjaciele z show-biznesu. Aktorka od momentu, gdy pochwaliła się swoim odmiennym stanem, chętnie zdradza szczegóły ciąży. Ma już nawet pierwsze zachcianki. W relacji na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy ją podczas zakupów w cukierni, a w oko wpadły jej piękne pączki.

Anna Mucha dużo wcześniej wiedziała o ciąży Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka, będąc na urlopie, świętowała swoje 40. urodziny. Aktorka najpierw dodała na swoim profilu serię archiwalnych zdjęć, czym zrobiła fanom prawdziwą niespodziankę, a później pokazała ujęcia z przyjęcia, które przygotowali dla niej przyjaciele. Nie zabrakło tam przepięknych dekoracji i rajskich smakołyków. Pod postem rozgorzała dyskusja na temat tego, czy Agnieszka i Robert czasem nie wzięli ślubu. Gwiazda tego dnia miała bowiem długą białą suknię, w której mogłaby stanąć przed ołtarzem, oraz wianek we włosach.

Pod postem spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji i urodzinowych życzeń. Wszystkim jednak umknęło to, co napisała Anna Mucha. Gwiazda znana jest z tego, że zawsze mówi to co myśli, a tym razem złożyła koleżance z show-biznesu urodzinowe życzenia w taki sposób, że można się było dopatrzeć ukrytego przekazu. Niestety nikt wtedy nie zwrócił na to uwagi. Opublikowała je na swoim Instastories.

Wiesz, czego ci życzę i że nie zrobię tego publicznie. Ale dziękuję ci, już ty wiesz, za co i cieszę się, już ty wiesz, na co – napisała.

Trzeba przyznać, że Agnieszce bardzo długo udało się utrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Gwiazda jest już na półmetku, a jej krągłości są mocno widoczne.

 


Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk - przyjęcie z okazji 40. urodzin

Agnieszka Włodarczyk - przyjęcie z okazji 40. urodzin

Agnieszka Włodarczyk - przyjęcie z okazji 40. urodzin

Agnieszka Włodarczyk - przyjęcie z okazji 40. urodzin

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    No właśnie, kogo to obchodzi. To para o której nie warto pisać bo postępują podle. Włodarczyk od dawna jest skompromitowana, to zła kobieta, idzie przez życie jak czołg, nie licząc się z uczuciami innych, depcze je, by osiągnąć swoje egoistyczne cele

  • Gość pisze:

    A kogo ta Pani obchodzi? Lubi odbijać facetów i tyle. Nic więcej. Ma wykształcenie średnie. Tak jak u mnie w pracy Pani sprzątaczka. Ani piosenkarka, ani aktorka. Same w Niej sztuczności: biust, usta, policzki. Naciągana twarz. Uroda: poprzeciętna przed operacjami. Zgrabna. I nic więcej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×