Anna Mucha narzeka na zarobki w show-biznesie. „To jest ku***sko nie w porządku”. Oberwało się jej młodszym koleżankom po fachu

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha narzeka na zarobki w show-biznesie. Gwiazda nie gryzła się w język, komentując płace aktorów i aktorek. Oberwało się też jej młodszym koleżankom po fachu.

Anna Mucha z show-biznesem związana jest od lat. Przed kamerami debiutowała jako mała dziewczynka. Z czasem regularnie zaczęła pojawiać się na wizji, a na brak pracy nigdy nie mogła narzekać. Od ponad dwóch dekad jest związana z wielkim telewizyjnym hitem, czyli M jak Miłość. W telenoweli wciela się w postać Magdaleny Marszałek, a scenarzyści zdecydowanie nie pozwalają się jej nudzić.

Aktorka regularnie pojawia się też na deskach teatru, w wielkich kinowych hitach i reklamach. Ma też za sobą role dubbingowe, a swoich sił próbuje także jako producentka. Na brak zajęć gwiazda zdecydowanie nie może narzekać.

Absorbującą pracę łączy też z udanym życiem prywatnym. Ze związku z Marcelem Sorą wychowuje dwoje dzieci, a obecnie jej życiowym partnerem jest aktor, Grzegorz Wons.

Anna Mucha o zarobkach aktorek. Nie przebiera w słowach

Ania na przestrzeni lat zgromadziła wokół siebie sporą liczbę fanów, którzy śledzą jej karierę i życie prywatne. Gwiazda słynie z ciętego języka, a w wypowiedziach nie zamierza silić się na konwenanse. Również jej szczerość sprawiła, że zjednała sobie sympatię otoczenia. Aktora w ostatnim z wywiadów po raz kolejny postanowiła dać mocny upust emocjom.

Ania poruszyła temat zarobków wśród aktorek, a zwłaszcza nierówności w płacach. Uważa, że mężczyźni w tym zawodzie mogą liczyć na znacznie większe stawki. Ona jako producentka przyznała, że traktuje wszystkich jednakowo. W jej wywiadzie dla Party nie zabrakło ostrych słów.

To, co jest ku***sko nie w porządku, to nierówność płacowa, która ciągle istnieje. (…) Jako producentka mam realny wpływ na zarobki mojej obsady i moje aktorki zarabiają tyle samo co aktorzy. Jako producentka muszę się pilnować Excelu. Muszę patrzeć na to, aby spektakl się zwrócił. Wiem, że to nastąpi szybciej czy później, a przynajmniej mam poczucie, że jako człowiek i koleżanka zachowałam się w porządku, wyrównując te stawki.

Zwróciła się też do młodszych koleżanek po fachu, którym nie poskąpiła krytyki. Uważa bowiem, że tuszują one problem związany z wynagrodzeniami w branży.

Niech mi młodsze koleżanki nie opowiadają pierdół, że są zadowolone ze swojego wynagrodzenia… Bardzo mnie to cieszy, że mają pieniądze na waciki, ale jeśli w tym czasie faceci zarabiają dwa razy więcej od nas, to coś jest nie tak – dodała.

Wygląda na to, że Ania poruszyła bardzo ważny problem, który nie tyczy się jedynie branży, w której pracuje. Wiadomo bowiem, że w wielu zawodach sprawa wygląda bardzo podobnie.


Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha przytyła?

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mucha daje na lewo i na prawo to zarabia

 • Gość pisze:

  ona zaprzecza sama sobie. niby płaci aktorkom tyle samo co aktorom, ale jak jej jakaś powie, że jest zadowolona z zarobków, to jej nie wierzy… zawsze była głupia.

 • Wiki pisze:

  W jednym z ostatnich newsów przeczytałam, że np taka Anna Mucha że zarabia w M jak miłość 8 tys. za dzień zdjęciowy. Ma ich kilka, a nawet kilkanaście w m-cu. Jak pomyślę, że jako przedszkolanka mam połowę mniej za cały miesiąc (czy cała masa znajomych pracujących w urzędach czy innych instytucjach), to się czuje jak wyjątkowo gorszej kategorii. Czy nasza praca jest tak mało ważna? Szlag mnie trafia!

  • Do Wiki pisze:

   To może czytaj bardziej wiarygodne newsy albo dziel przez 4, to co czytasz. Będziesz zdrowsza.

 • Gość pisze:

  Zdrowia biedronka zabka bocian nie narzekają czy s4ę stoi czy się siedzi premia się należy albo wystarczy pokazac c..ce a koneserzy sami się pojawią jak chytry i guzek starzy ludzie tez się bawią ciocia nie płacźe to wuja tym bardziej zresztą po co i za czym następni bedą lepsi w tym wieku to się juz nie chudnie wafle są dla idi..tów chyba źe w polewie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  znowu jakaś bidulka jojczy , forsa , forsa , w kółko to samo , może wypowiedziałabym się na temat książki , która ostatnio przeczytała , jak dla mnie może ważyć i 100 kg , mniej zrec , jak powiedział jeden z naszych znakomitych i dostojnych polityków Pisowskich

 • Gość pisze:

  To nie jest aktorka.

 • Gośćon123 pisze:

  Idź na kasę do biedronki i wtedy opisz wrazenia

  • Do Gośćon123 pisze:

   A po co ma iść na kasę do Biedronki, jak czym innym zajmuje się zawodowo. To może Ty idź ulice zamiatać, żeby poznać prawdziwe życie.

 • Gość pisze:

  Oczywiście najważniejsze jest to czy Anna przytyla.Co za ciemnota typowo buraczane podejście

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×