Anna Mucha pręży się nad basenem. Posiadłość w tle zapiera dech. Włodarczyk zachwycona: „Fajny kupiliście sobie domek”

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym nad basenem. Uwagę przyciąga posiadłość, która znajduje się w tle. Internauci są zachwyceni.

Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem. Początkowo zakochani ukrywali swoją znajomość, dziś nie zamierzają tego robić. Dowodem może być fakt, że aktorka co jakiś czas pokazuje partnera w social mediach. Relacjonuje ich wspólne wyprawy, a także zdradza wybrane smaczki z codziennego życia. Tak jak m.in. w lipcu, gdy ubrała aktora w jedną ze swoich kreacji.

Mówi się, że relacja Muchy i Wonsa jest coraz poważniejsza. Tak przynajmniej twierdził Fakt, który niedawno przekazał, że para postanowiła razem zamieszkać:

Do mieszkania aktorki właśnie wprowadził się jej nowy partner, a były ukochany wyniósł resztę swoich rzeczy. Wszystko w zgodzie i bez zbędnych nerwów. Z kamienicy w znakomitej dzielnicy Warszawy najpierw wyszedł były partner aktorki i tata jej dzieci Marcel Sora, wynosząc torby. Zaraz potem pojawił się tam nowy facet Anny Jakub Wons, by wnieść ogromny karton przywieziony przez kuriera. A że Ania i Marcel mimo rozstania są w doskonałej komitywie, panowie też się polubili – czytamy w Fakcie.

Anna Mucha pręży się nad basenem. Agnieszka Włodarczyk reaguje

Mucha aktywnie działa na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Chociaż do tej pory nie skomentowała doniesień tabloidu na temat wspólnego mieszkania z partnerem, we wtorek dodała nowy post na Instagramie. Aktorka, która ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy, relaksuje się nad basenem. Uwagę przyciąga drugie tło — przepiękny, imponujących rozmiarów budynek.

Przegląd poczty … – skomentowała zdjęcie Anna Mucha.

Anna Mucha zademonstrowała jedno z pamiątkowych zdjęć, które zrobiła we Francji. To właśnie tam spędza urlop ze swoim ukochanym. Na wpis zareagowała m.in. Agnieszka Włodarczyk, która postanowiła zażartować i napisała, że zakochani stali się właścicielami pięknej posiadłości:

No fajny kupiliście sobie domek.

Internauci także zwrócili uwagę na budynek:

  • No mucha nie siada, jak to mówią.
  • W zamku nad wodą…  – przydałby się jeszcze jakiś lokaj.
  • Skromnie ale z gustem. Gratuluję zakupu. Fajna chata.
Trzeba przyznać, że posiadłość robi wrażenie.

taannamucha_240409998_560638778466561_4634685227615619013_n

Anna Mucha na wakacjach

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×