Szukaj

Anna Mucha toples delektuje się tiramisu na basenie. Internet płonie: „I teraz w człowieku też budzi się głód”

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha podzieliła się odważnym zdjęciem z wakacji. Na basenie pozuje toples, ze smakiem zjadając tiramisu. Nie zabrakło zabawnego komentarza.

Anna Mucha charakteryzuje się specyficznym poczuciem humoru, więc choć w jej życiu osobistym, według doniesień prasy, nastąpiła pewna stabilizacja, ona nie mogła się powstrzymać, żeby troszkę nie pobawić się w sieci z internautami. Sztukę utrzymywania swoich fanów w napięciu opanowała do perfekcji, zresztą podobnie jak jej były – Kuba Wojewódzki. Przez bardzo długi czas w kolorowej prasie pojawiały się informacje, że tych dwoje znowu ma romans, a oni najwyraźniej mieli niezłą zabawę, przykuwając uwagę do rzekomego powrotu. Fani zacierali ręce, ciesząc się, że najgorętsza para show-biznesu jest znowu razem.

Przez ostatnich kilka tygodni sieć wręcz płonęła od plotek na ten temat. Na profilu społecznościowym dziennikarza co jakiś czas pojawiały się kolejne posty, na których publikował on zdjęcia tajemniczej kobiety. Wielu internautów było przekonanych, że to Ania. Ona również bawiła się ze wszystkimi w kotka i myszkę, podejmując grę byłego partnera. I jak już tak się pobawili, to okazało się, że każde jest w związku. Wojewódzki z tajemniczą Natalią, a Ania już od dłuższego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem.

Dzisiaj na jej profilu pojawił się bardzo wakacyjny post. I znowu zrobiło się gorąco.

Anna Mucha toples zajada turamisu

Nagość nie jest tematem, który krępowałby Anię Muchę. Niejednokrotnie w sieci pojawiają się jej odważne zdjęcia. Aktorka jest pewną siebie, dojrzałą kobietą, więc z przyjemnością publikuje fotografie, gdzie eksponuje ciało.

Tym razem na jej Instagramie pojawił się zabawny post. Ania toples na basenie, ze smakiem zajada deser. Nagość zasłoniła kaczuszkami. Twarz kapeluszem. To wystarczyło, żeby rozpalić wyobraźnię fanów, zwłaszcza ich męskiej części. Kadr podpisała w charakterystyczny dla siebie sposób:

chciałam się tylko pochwalić jakie pyszne tiramisu jadłam, no to jadłam – napisała.

Fanom niezmiernie spodobał się wpis. Komentują, że nikt jak Ania, nie potrafi rozbudzić apetytu. To prawda, ona ma to coś.


Anna Mucha toples na basenie

Anna Mucha toples na basenie

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×