Szukaj

Skórzana mini, piersi na wierzchu… Anna Mucha kusiła na potęgę na imprezie. Aż ciężko uwierzyć, że wszyscy ją przeoczyli!

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha pojawiła się spóźniona na imprezie z okazji otwarcia butiku. W skórzanej mini i odkrytych piersiach kusiła na potęgę.

Anna Mucha z aktorstwem związana jest od dziecka. Jako dziewięciolatka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtej pory regularnie możemy oglądać ją w najróżniejszych produkcjach. Nieprzerwanie od 17 lat gra w serialu M jak Miłość. Dzięki roli Magdaleny Marszałek zyskała sobie spore grono wiernych fanów.

Ania jest nie tylko aktorką, ale także osobowością telewizyjną. Często gości w różnego rodzaju programach i udziela interesujących wywiadów. Jej znakiem rozpoznawczym, jest nie tylko nieprzeciętna uroda, ale także niezwykle cięty język. Jest znana z tego, że bez żadnych oporów zawsze mówi to co leży jej na sercu.

Ostatnio o Ani zrobiło się dosyć głośno i to nie ze względu na jej pracę, a życie uczuciowe. Co najmniej przez kilka tygodni prasa znowu łączyła ją z byłym ukochanym Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani również podkręcali tę atmosferę, na zmianę publikując dosyć niejednoznaczne zdjęcia. Po czasie jednak okazało się, że aktorka jest związana z kimś zupełnie innym. Paparazzi przyłapali ją podczas wypadu na drinka z Jakubem Wonsem. Gwiazda i jej ukochany, wracając, trzymali się za ręce, a zdjęcia z tego wieczoru szybko obiegły kolorową prasę.

Anna Mucha na imprezie

Anna jest matką dwójki dzieci z poprzedniego związku z Marcellem Sorą. Świetnie łączy karierę zawodową z ich wychowywaniem. Zawsze znajduje dla nich czas, na przykład na wspólne wyjścia do teatru, jak ostatnio. Jednak oprócz bycia matka, jest również znaną osobistością telewizyjną i z wielką chęcią pojawia się na imprezach wraz z gwiazdami show-biznesu.

Ostatnio wskoczyła w skórzaną kreację, która opinała jej zgrabne ciało i podkreślała kobiece krągłości, aż dziw, że w takiej stylizacji została przeoczona przez fotoreporterów. Na próżno było szukać jej zdjęć na stronach agencji. Być może wpłynął na to fakt, że pojawiła się na wydarzeniu nieco spóźniona, jednak to nie przeszkadzało jej w brylowaniu na salonach. Kipiąca seksapilem i lśniąca glamourem Mucha zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Na takich imprezach aktorka czuje się niczym ryba w wodzie.


Anna Mucha na imprezie

Anna Mucha na imprezie

Anna Mucha na imprezie

Anna Mucha na imprezie

Anna Mucha na imprezieurodziny sklepu MODIVO

Anna Mucha na imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×