Szukaj

Anna Mucha w „M jak miłość” dostała rolę po telefonie Kuby Wojewódzkiego? Ilona Łepkowska ma nieco inną wersję wydarzeń

Ilona Łepkowska, Kuba Wojewódzki i Anna Mucha - rola aktorki w M jak miłość

Ilona Łepkowska o roli Anny Muchy w „M jak miłość”

Kuba Wojewódzki wydając swoją autobiografię, zdradził wiele ukrywanych dotąd faktów ze swojego życia. Wyjawił m.in., że to dzięki niemu Anna Mucha dostała rolę w M jak Miłość, która przyniosła jej niebywałą popularność. Czy tak było naprawdę? Głos w tej sprawie zabrała scenarzystka serialu, Ilona Łepkowska.

Przypomnijmy, że Wojewódzki i Mucha przez cztery lat byli razem. Kuba wówczas swoją dziewczynę promował jak tylko mógł. Jak zdradził w swojej książce, wystarczył jeden telefon, aby Mucha dołączyła do obsady najpopularniejszego serialu w kraju:

Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę M jak miłość, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina.

Czy rzeczywiście tak było? Kiedy informacja obiegła media, dziennikarze Faktu poprosili o komentarz Ilonę Łepkowską. Scenarzystka przyznała, że Wojewódzki odpowiada za pojawieniem się Muchy w serialu, chociaż prośby tej nie przedstawił osobiście:

Nasz wspólny znajomy przekazał mi, że pan Wojewódzki prosił go, by przedstawił mi taką właśnie prośbę. Akurat zaczynał się u nas wtedy wątek studencki, bo Kinga i Piotrek zdali na studia i wyprowadzili się z Gródka do Warszawy. Uznałam, że Anna Mucha ubarwi ten wątek, i tak się też stało. Razem z nią zaczął u nas wtedy grać również Marcin Bosak – przyznała Łepkowska w Fakcie. 

Jak widać więc samozwańczy Król TVN-u miał wpływ na to, że jego była już dziewczyna zdobyła niemałą popularność. Przypomnijmy, że po raz pierwszy do obsady serialu Mucha dołączyła w 2003 roku. Od tego momentu wciela się w rolę Madzi Marszałek, przyjaciółki Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek).

Początkowo zakładano, że pojawi się jedynie w kilku odcinkach. Zainteresowanie publiczności sprawiło, że w produkcji zagościła na dłużej.

Seksowna Anna Mucha pokazała się w wannie! Takiej gorącej fotki dawno nie widzieliście!

Kuba Wojewódzki wydał Annę Muchę! Już wiadomo, jak dostała rolę w „M jak miłość”!

Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!


Anna Mucha i Katarzyna Cichopek w M jak miłość

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek w M jak miłość

Anna Mucha w M jak miłość

Anna Mucha w M jak miłość

Anna Mucha i Rafał Mroczek w M jak miłość

Anna Mucha i Rafał Mroczek w M jak miłość

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×