Debiut Anny Muchy zobaczył cały świat, ale tego zdjęcia nie widział nikt aż do teraz. Warto było czekać

Anna Mucha stare zdjęcie

Anna Mucha stare zdjęcie

Anna Mucha w filmie Lista Schindlera

Anna Mucha wspomina dawne lata, kiedy to zagrała u Stevena Spielberga w filmie Lista Schindlera. Aktorka pokazała zdjęcie z planu. Zobacz jak się zmieniła.

Mało kto wie, że Anna Mucha już w wieku 10 lat zadebiutowała na dużym ekranie. Gwiazda M jak miłość zagrała wówczas Sabinkę w głośnym filmie Andrzeja WajdyKorczak. Jednak ogromnym sukcesem oraz punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w obsypanym siedmioma Oscarami filmie Stevena Spielberga Lista Schindlera.

Aktorka ostatnio przypomniała ten fakt, a okazją do tego była rocznica wyzwolenia obozu w Oświęcimiu. Anna pokazała niesamowitą fotkę sprzed 25 lat, opatrując ją wzruszającym komentarzem:

To dopiero powrót do przeszłości #25yearchallenge i podpowiedz dla wszystkich tych, którzy pytali … to ja i „dziewczynka w czerwonym płaszczyku” #schindlerslist czyli tu @oliwia.dabrowska_ choć w rzeczywistości dziewczynki były dwie a ja grałam Dankę Dresner, jedną z Ocalonych. Miałam zresztą kiedyś przyjemność poznać Panią Dankę i było to spotkanie niezwykle … mimo, że są to niezwykle ważne dla mnie chwile i wspomnienia nie wracam do nich często… ale Lista Schindlera jest teraz ponownie w kinach, to mądry, wspaniały i ważny film, który być może już się zatarł w waszej pamięci (a może w ogóle go nie znacie), wiec przy okazji #internationalholocaustremembranceday warto zobaczyć (i przeżyć to) jeszcze raz – napisała Mucha.

View this post on Instagram

to dopiero powrót do przeszłości #25yearchallenge i podpowiedz dla wszystkich tych, którzy pytali … to ja i „dziewczynka w czerwonym płaszczyku” #schindlerslist czyli tu @oliwia.dabrowska_ choć w rzeczywistości dziewczynki były dwie ???????? a ja grałam Dankę Dresner, jedną z Ocalonych. miałam zreszta kiedys przyjemność poznać Panią Dankę i było to spotkanie niezwykle … #memories i mimo, ze są to niezwykle ważne dla mnie chwile i wspomnienia nie wracam do nich często… ale Lista Schindlera jest teraz ponownie w kinach, to mądry, wspaniały i ważny film, który być może już się zatarł w waszej pamięci (a może w ogóle go nie znacie), wiec przy okazji #internationalholocaustremembranceday warto zobaczyć (i przeżyć to) jeszcze raz … #thegirlintheredcoat

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Wzruszeni tym wpisem i fotka fani natychmiast umieścili miłe komentarze:

  • Aniu Ty się nic nie zmieniasz. Piękna
  • Film dla mnie ważny bo o Holokauscie zdawałam maturę więc widziałam go parę razy i zawsze mnie zachwycał
  • Mam ten film. ..dosyć często do niego wracam.
  • Widziałam ten film jako dziecko… zrobił na mnie piorunujące wrażenie
  • Pamiętam czasy po raz pierwszy go oglądałem na kasetach VHS
  • Nie wolno nam zapomnieć … a w tak ważną rocznicę żadna stacja tv nie puściła filmu o tej tematyce … wstyd
  • Zgadzam się. To bardzo Ważny film. Pamiętajmy o tamtych rzeczach,bo ona się działy.
  • Uwielbiam ten film. Mogę oglądać go non stop. I scena z maszerującą dziewczynką w czerwonym płaszczyku. Nie da się wymazać z pamięci tych obrazów.
  • Cudny film, choć smutny, no I muzyka! Rozpoznam ją wszędzie. Bardzo fajnie Pani grała w tych filmie, domyślam się, że nie było łatwo wczuć się w tę rolę, bo to dość poważna rola. Brawo dla Pani.

Pamiętacie Annę Muchę w Liście Schindlera?

Anna Mucha wreszcie odważnie pokazała swoje chłopskie proste życie! Oczywiście nie zapomniała przy okazji wypiąć soczystego biustu!

Anna Mucha pozbyła się stanika i w samych stringach chwali się wdziękami na tropikalnej plaży! Nieziemski widok!

Anna Mucha wdała się w ognisty romans! I to wcale nie w „M jak miłość


Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 25 lat

Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 25 lat

Anna Mucha w filmie Lista Schindlera

Anna Mucha w filmie Lista Schindlera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×