Szukaj

Anna Mucha wreszcie dosadnie skomentowała plotki o swoim rozstaniu z Marcelem Sorą! Zrobiła to po mistrzowsku!

Anna Mucha w rozmowie z Piotrem Najsztubem

Anna Mucha pojawiła się na okładce walentynkowego wydania magazynu VIVA!. Oprócz zmysłowej sesji gwiazda udzieliła soczystego wywiadu. Ta rozmowa zdradza wiele sekretów seksownej Muchy.

Anna Mucha bardzo rzadko udziela wywiadów dotyczących jej życia osobistego. Jak sama wielokrotnie twierdziła, rodzina jest dla niej świętością nietykalną przez media. Zatem z wielkim zaciekawieniem fani gwiazdy sięgają do najnowszej VIVY, bowiem na łamach tego magazynu Anna pierwszy raz wyjawiła sporo sekretów z domowych pieleszy.

Z wywiadu dowiadujemy się, jaką mamą jest Anna Mucha, ale przede wszystkim gwiazda M jak miłość, pierwszy raz odniosła się do plotek dotyczących jej rzekomego rozstania z Marcelem Sorą. Aktorka do tej pory nie komentowała tych doniesień, jednak dociekliwy Piotr Najsztub wycisnął z niej kilka wyznań.

Najsztub zasugerował podczas rozmowy z Muchą, że ta dzięki temu, że rozstała się ze swoim partnerem, z impetem wraca na polski rynek filmowy.

 Czy „wracasz na rynek”? Jak się to mówi w Warszawie. Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”. – spytała Piotr Najsztub

Anna Mucha natychmiast wykazała się bystrością swojego umysłu i zabawnie odpowiedziała na kłopotliwe dla niej pytanie.

Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania. – odpowiedziała Anna Mucha

W dalszej części wywiadu Najsztub już nie atakował Ani pytaniami o Marcela. Skupił się bowiem na innych aspektach jej burzliwego życia. Interesowało go na przykład macierzyństwo! Zatem wyciągnął od Anny muchy całą prawdę, jaką jest mamą!

Jak sobie ostatnio myślałam o swoich rozczarowaniach macierzyństwem, to okazało się, że te mniej fajne niespodzianki wcale nie czyhały w tych miejscach, w których się ich spodziewałam. Tylko nagle się okazało, że nienawidzę odrabiać szkolnych prac domowych. Wkurza mnie to, nienawidzę tego robić! Myślałam, że odrabianie prac domowych z dzieckiem to sama radość! Gówno prawda. Matematyki nie znoszę, nawet na poziomie dwa plus pięć. – wyjawiła Anna Mucha

Cała rozmowa Anny z Piotrem Najsztubem w nowej VIVIE!

 

Fani Anny Muchy nie będą zachwyceni! Gwiazda podjęła decyzję, która złamie im serca

Seksowna Anna Mucha na same Walentynki wraca jak tsunami! Ta gorąca okłada przejdzie do historii!

Joanna Brodzik dołączy do „M jak Miłość”?! Gwiazda postawiła produkcji twarde warunki


Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×