Szukaj

Anna Mucha włożyła czaderskie kozaki Beyonce i zrobiła takie show, że wow! W powycinanym body rozgrzała wszystkich fanów!

Anna Mucha, Beyonce

Anna Mucha, Beyonce

Anna Mucha znów przeszła samą siebie! Opublikowała na Instagramie nowiuśkie zdjęcie, na którym wyglada jak... Beyonce podczas występu na Coachelli! Gdzie ona dorwała takie buty?!

Anna Mucha należy do grona bardzo konsekwentnych gwiazd. Zaczynając karierę w show-biznesie powiedziała sobie, że będzie ją rozwijać jako aktorka, a nie poprzez prywatne skandale. Od zawsze stroniła od udzielania wywiadów na temat rodziny czy pozowania z najbliższymi do wspólnych zdjęć. To wszystko sprawia, że życiem aktorki media i fani są zainteresowani jeszcze bardziej. Świadczyć o tym może chociażby fakt, że na Instagramie śledzi ją ponad 700 tysięcy użytkowników, ponieważ to tam o sobie Ania mówi najwięcej. Od pewnego czasu jest bardzo aktywna wirtualnie, często publikuje zabawne, ale i poważne filmiki nawołujące społeczeństwo do pewnych działań.

Gwiazda M jak miłość dziś opublikowała kolejne zdjęcia. Są one wyjątkowe. Po pierwsze, pokazują piękną sylwetkę aktorki, po drugie, odnoszą się do dzisiejszego święta, czyli imienin Anny, a po trzecie, Mucha wygląda jak Beyonce! Dokładnie tak! Wszystko za sprawa seksownego wdzianka oraz wysokich kozaków zdobionych frędzelkami! Podobnie ubrana była amerykańska wokalistka podczas zeszłorocznego koncertu na Coachelli! Do oryginału brakowało tylko jednego… burzy loków.

Najnowszy post aktorka opisała w następujący sposób:

Bo wszystkie Anki to fajne dziewuchy !  miłości !!! każdego dnia, nie tylko od święta.

Zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej natychmiast zalała lawina pozytywnych komentarzy. Wśród głosów zachwytu były nie tylko panie, również panowie byli bardzo wylewni:

  • Wow Anka, ale petarda!
  • Boska jak zawsze!
  • O cholera! Fajne fotki.
  • Jest ogień! Śliczna jesteś i zajebiście wyglądasz!

Życzenia solenizantce złożyli także koledzy po fachu, w tym Michał Piróg oraz Małgorzata Socha.

Spójrzcie sami na te zdjęcia! Od razu przed oczami mamy występ Beyonce z Coachelli!

Zobacz: Opalona Anna Mucha nie zna litości! Jej wakacyjna fotka zagotowała wszystkich fanów! Zobaczcie co się u niej zadziało od pasa w dół!

Zobacz: Anna Mucha w tramwaju wyglądała co najmniej dziwnie. Z trudem rozpoznaliśmy w niej seksbombę z czerwonych dywanów

Zobacz: Anna Mucha załatwiła Agnieszce Włodarczyk pracę marzeń! Wystarczyło, że wykonała jeden telefon! “Rzadko się to zdarza” [WIDEO]


Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×