Anna Mucha reklamuje nowy produkt, ale i tak wszyscy patrzą na jej piersi. Eksponuje je niczym dzieło sztuki

Anna Mucha na Instagramie

Anna Mucha na Instagramie

Anna Mucha na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym pojawia się jej "osobisty ochroniarz". Pozuje z uśmiechem na twarzy, ubrana w przyciągającą uwagę, żółtą marynarkę, spod której wystają jej piersi.  Co za widok!

Anna Mucha na Instagramie od ponad miesiąca namawia swoich fanów do niewychodzenia z domu. By uprzyjemnić im kwarantannę, dzieli się swoimi pomysłami na zabicie nudy. Jednym z nich jest słuchanie audiobooków. Gwiazda „gorąco poleca Harry’ego Pottera ze wspaniałym Piotrem Fronczewskim”.

Anna Mucha kusi biustem na Instagramie

Anna Mucha na swoim profilu poleca wiele produktów, które mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie. W poniedziałkowy poranek próbowała zachęcić internautów do zainwestowania w osobistego ochroniarza. 

W dobie koronawirusa coraz częściej dochodzi do oszustw, przed czym niedawno ostrzegał Kuba Wojewódzki. Teraz dołączyła do niego jego była partnerka. Uwagę skupiła nie tyle na rekomendowanej ofercie, ile na swoim pięknym biuście, który zmysłowo wystawał spod marynarki w kanarkowym odcieniu.

Zdjęcie przyciągnęło uwagę jej obserwujących, którzy w komentarzach dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z wyłudzaniem danych, a także komplementowali urodę swojej ulubienicy:

  • Cieszymy się, że wspierasz takie inicjatywy. #chronpesel naprawdę ratuje przed kłopotami. Mamy przypadek w rodzinie, że ktoś na ciocię wziął raty na telewizor. Dramat, teraz chronimy się już wszyscy.
  • Ale pięknie się prezentują te nasze dwa dobra narodowe. Piękna.
  • Wyglądasz zjawisko. Jak księżniczka.

Nie bez powodu na zdjęciu pojawiła się także wuzetka ze świeczką. Już 26 kwietnia Mucha skończy 40 lat.

Zobacz także: Widzowie TVP z osłupieniem patrzyli na Annę Muchę w „DDD”. Kto jej doradził taką fryzurę?


Anna Mucha w żółtej marynarce

Anna Mucha w żółtej marynarce

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha - Quarantine pillow challenge

Anna Mucha - Quarantine pillow challenge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×