Szukaj

Kuba Wojewódzki łączy siły z Anną Muchą! Oficjalnie ogłosił, co szykują. Show-biznes jest na to gotowy?

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie wpis, w którym ujawnia, jakie tak naprawdę relacje łączą go z Anną Muchą. I nie tylko z nią. Co zmalował dziennikarz?
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest znanym dziennikarzem, jego show zna chyba każdy Polak. Słynie też z dosyć ekstrawaganckiego sposobu bycia. Ma też głowę do interesów, więc może pozwolić sobie na luksusy, jak mało kto w naszym kraju. Na Instagramie zdradził, jaki ma najnowszy pomysł.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha: co ich łączy?

Kuba Wojewódzki ogłosił na Instagramie, że, razem z Konradem Stachurskim, założył agencję marketingową, która będzie reprezentowała znane osoby.

Wśród pierwszych klientów Agencji Influencer znaleźli się: Magda Gessler, Michał i Ola Żebrowscy, Antek Królikowski i Anna Mucha. Współpraca z tą ostatnią z pewnością znowu sporo namiesza w mediach.

Komunikat. Wraz z moim wspólnikiem @konrad.stachurski (do niedawna szefem PR TV Polsat) powołaliśmy do życia Agencję Influencer Marketingu reprezentującą następujące osoby…
@magdagessler_official @taannamucha @zebrowski.michal @olazebrowska @antek.krolikowski @kuba_wojewodzki_official

Dziękuję za uwagę. Koniec – napisał gwiazdor.

Anna Mucha odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu. Co napisała?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że dawni kochankowie do siebie wrócili. Kiedy okazało się, że Mucha rozstała się z mężem zrobiło się jeszcze goręcej. Zainteresowani nie dementowali pogłosek, a wręcz je podsycali, bawiąc się z mediami w kotka i myszkę. Najwyraźniej mieli świetną zabawę. Potem wszystko na chwilę ucichło, a teraz Kuba wraca z bombą. Anna będzie jego klientką. Znana z ciętego dowcipu i mówienia tego, co myśli, aktorka odpisała dziennikarzowi pod jego komunikatem:

Zawsze ceniłam mężczyzn, którzy potrafią zadbać o swoje interesy, teraz to będą nasze interesy, znów – napisała.

Post Wojewódzkiego zdaje się zadawać kłam pogłoskom o ich romansie, ale nigdy nic nie wiadomo, a fani nie tracą nadziei, pisząc:

  • Wróćcie w końcu do siebie!
  • kurde czyli ślubu z Kubą nie będzie… Buu.

Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha mają konflikt? Gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]


Kuba Wojewódzki i Magda Gessler

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler

Anna Mucha

Anna Mucha

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×