Nowe doniesienia na temat Anny Muchy i jej partnera. Taka relacja zdarza się rzadko

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons zostali przyłapani przez fotoreporterów na romantycznej randce, czym niejednego wprawili w osłupienie. Okazuje się jednak, że ta para zna się od wielu ładnych kilku lat. Zobaczcie ich stare wspólne zdjęcia.

Anna Mucha wybrała się na randkę z przystojnym kolegą po fachu, Jakubem Wonsem, a ich romantyczne spotkanie zostało uwiecznione przez paparazzi. Były głębokie spojrzenia w oczy, rycerskie gesty i spacer za rękę. Czy to przyjaźń, czy już coś więcej? Nie wiadomo, żadne z nich nie skomentowało spotkania. Wiadomo jednak, że znają się od lat:

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz – informowalo źródło Pudelek.pl.

Okazuje się jednak, że to nie są ich pierwsze wspólne zdjęcia. Już 4 lata temu zostali sfotografowani razem.

Anna Mucha i Jakub Wons na wspólnych zdjęciach sprzed lat

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Anny Muchy z Jakubem Wonsem. Okazuje się, że para zna się już od lat, a to nie są ich pierwsze wspólne fotografie. Już 4 lata temu na profilu na Instagramie aktora pojawiły się takie, na których pozują razem.

Ich wspólne zdjęcia pojawiły się w sieci już w 2016 roku. Jakub Wons opublikował wtedy fotografie z prób i premiery spektaklu, w którym występowali razem. Podobne pokazywała wówczas i Anna Mucha.

Jakub i Ania promowali wówczas spektakl, w którym występowali – wtedy chyba nikt się nie spodziewał, że po kilku latach w mediach pojawią się ich fotki z randki. Jak pisaliśmy, para nie skomentowała doniesień mediów. Jedno jest pewne, taka długoletnia przyjaźń w show-biznesie nie zdarza się często.

Zobacz także: Anna Mucha rozpisała się o dzieciach i pokazała zdjęcie z okresu ciąży. Takiej sesji może pozazdrościć jej każda gwiazda


13126863_1116550825057693_1382298296_n
17333488_1347894725271454_3217417498160791552_n
Anna Mucha wyszła na drinka

Anna Mucha wyszła na drinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×