Anna Mucha z Jakubem Wonsem na pięknym zdjęciu: „To ślubne już jest”. Panny młode pozazdroszczą takiej sukni

Mucha i Wons

Mucha i Wons

Anna Mucha dodała na Instagramie zdjęcie z Jakubem Wonsem i podpisała, że to ślubna fotka. Jak zareagowali internauci i co piszą w komentarzach?

Anna Mucha swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynała bardzo wcześnie, bo już jako 9-latka. Debiutowała w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Potem brała udział w takich produkcjach jak m.in. Chłopaki nie płaczą. Popularność przyniosła jej jednak rola w serialu M jak miłośćOd lat wciela się tam w postać Madzi, mimo że miał być to jedynie wątek epizodyczny.

Oprócz występowania przed kamerami Anna Mucha jest związana także z teatrem. Nie tylko występuje, ale jest także producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, którego reżyserem jest jej partner, Jakub Wons. Partnerzy w pracy starają się odłożyć na bok uczucia i zachować profesjonalizm:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia.

Związek z kolegą po fachu Anna na początku trzymała w tajemnicy. Jak się poznali? W 2016 r. podczas prac nad spektaklem Letni dzień. 2 lata później Jakub zagrał epizodyczną rolę w M jak miłość i nikt nie podejrzewał, że między nim a Muchą coś zaiskrzyło. A jednak!

Obecnie już nie ukrywają związku, zamieszkali razem, a aktorka właśnie opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie i podpisała, że ślubne.

Anna Mucha i Jakub Wons na ślubnym zdjęciu

Anna Mucha słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Minęły święta, a ona opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Jakubem na premierze filmu ze swoim udziałem. Kreacja, jaką wybrała na tę okazję, spowodowała, że poczuła się odrobinę jak panna moda i tak też podpisała kadr.

No dobra, to ślubne już jest …

prapremiera @kogelmogel.official 4
Koniec Świata!
rzeczywiście – napisała.

Nic dziwnego, że poczuła się wyjątkowo tego wieczoru. Wyglądała pięknie, a Jakub Wons wpatrzony był w nią jak w obrazek.

  • Piękni.
  • Świetne zdjęcie.
  • No elegancko, jakby ślubnie.
  • Luksusowo, że tak powiem.

Jak wam się podobają Ania i Jakub?


Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×